Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Kvests realitātē „Slepenā istaba”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Kvests realitātē „Slepenā istaba”

Rīga
4-5 pers.

30 € 50 € -40%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30 € -40%
50 €

Kvests realitātē „Slepenā istaba”

Iespējams, tikai Tu spēsi to izdarīt!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Daudzu gadsimtu garumā ordenis glabā noslēpumu par tumšu dēmonu. Dēmons tika noķerts un ieslodzīts burvju medaljonā, kuru bija izveidojuši varenākie burvji. Šobrīd medaljonu nolaupījuši tumšie spēki, kuri vēlas izlaist dēmonu brīvībā. Jums nāksies doties medaljona meklējumos uz mistisku vietu. Medaljona atrašanās vieta ir zināma - tā ir dzīvā istaba. Jums nepieciešams iekļūt tajā, atrast medaljonu un atgriezt to medaljona glabātājam, kamēr tas vēl ir iespējams. Tā kā atradīsieties tumšajā pusē, burvji Jūs varēs aizsargāt tikai vienu stundu un dot trīs padomus, lai atrisinātu mīklas, ar kurām Jūs saskarsieties ceļā. Ordenis cer uz Jums. Vēlam veiksmi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle „Slepenā istaba” 4-5 personām jebkurā laikā (no 11:00 līdz 23:00).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte paredzēta aizraujošai un intelektuālai atpūtai komandā!

Nāc un atšķetini noslēpumu!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

4-5 personas

Cita informācija

Obligāti ir nepieciešams rezervēt laiku.

Spēlē var piedalīties personas no 14 gadu vecuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Aļona

Ļoti interesants kvests ar vairākiem pārsteiguma elementiem! Šo kvestu no citiem, kur gadījies pabūt, noteikti atšķir fona skaņu celiņš, projekcijas un uzdevumu izkārtojums. Sākumā, protams, tu to nezini, bet kvesta galvenais uzdevums ir Tavu acu priekšā. Un lai atrisinātu šo mīklu, ir secīgi jāizpilda pārējie uzdevumi. Šis kvests ir vidējas grūtības pakāpes, un ar pārsteiguma elementu aptuveni pašā kvesta vidū, taču kāds tieši, neatklāšu, lai neizbojātu pārsteigumu citiem. :)

 

Par pašu istabu runājot, tiešām kā piedāvājuma aprakstā minēts, šķiet, ka pati istaba ir dzīva - dažādas zvēru figūras ar spīdošām acīm, silikona kukaiņu, varžu un čūsku imitācijas, un, protams, jau iepriekš minētās fona skaņas. Kvesta istaba iekārtota mājīgi un koši, uzdevumi - kvalitatīvi, taču jābūt ļoti uzmanīgam un jākoncentrējas uz detaļām, citādāk var nepamanīt, ka kaut kas jau ir noticis.

 

Lai arī beigu beigās neizdevās izlauzties (pietrūka pāris sekundes līdz uzvarai), novērtēju šo kvestu ar augstu atzīmi dēļ kvalitātes un NoEscape ieguldītā darba istabas tapšanā. Ļoti patika nobeigums - kvestam bija beigu scenārijs gadījumā, ja tu zaudē un neizbēdz laikā - uz sienas parādījās "Ļaunā dēmona" projekcija.

 

Noteikti iesaku šo kvestu gan jaunpienācējiem, gan ekspertiem kvestu pasaulē.

 


Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

 

Jautrs laika pavadīšanas veids ar draugiem!

Dmitrijs

All was good. Thanks for great service!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.