Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Virtuālās realitātes spēles “VR gaming” (1 h, 1-2 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Virtuālās realitātes spēles “VR gaming” (1 h, 1-2 pers.)

Rīga
1-2 pers.

20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
20 €

Virtuālās realitātes spēles “VR gaming” 

Cita pasaule sekundes laikā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

“VR Gaming” ir Latvijas lielākā un modernākā virtuālās realitātes izklaides studija. Kopā telpās ir ierīkotas 6 brīvās kustības VR stacijas un divi autosacīkšu simulatori, no kuriem viens ir aprīkots ar unikālu kustīgo platformu un modernākajām VR brillēm. Mēs sniegsim jums iespēju izrauties no garlaicīgās ikdienas un doties virtuālā ceļojumā, nokļūstot sniegotos kalnos, kosmosa dzīlēs vai trakojošos amerikāņu kalniņos vien sekundes laikā! Jums tiks sniegta nebijusi iespēja aci pret aci cīnīties ar ļauniem zombijiem un robotiem, pierādīt savas prasmes loka šaušanā vai izaicināt draugus uz dažāda veida dueļiem! Virtuālā realitāte ir datora radīta trīsdimensionāla vide, ar kuru ir iespējams mijiedarboties. Atšķirībā no līdz šim ierastajām datorspēlēm, jums būs nepieciešama ne tikai stratēģiskā domāšana, bet arī fiziskā izturība, jo jau pēc piektās spēļu minūtes jutīsit, ka nodarbināt ne tikai savu prātu, bet arī ķermeni!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauts virtuālās realitātes spēles “VR gaming” apmeklējums 1-2 personām un iespēja izmantot tajā esošās virtuālās realitātes iekārtas (1 stundu).
  • Dāvanu karti iespējams izmantot: Darba dienās no 12:00-21:00.

Iegādājoties šo dāvanu karti, apmeklējuma laikā Jums būs iespēja izvēlēties starp brīvās kustības virtuālās realitātes staciju, vai autosacīkšu simulātoru. Ja vēlēsies izmēģināt abus, tad to droši varēsiet izdarīt sadalot kopējo laiku uz abām sistēmām. Ja vēlies nākt ar draugu, tad izvēlies spēlēt uz maiņām, vai sadali laiku un spēlējiet vienlaicīgi!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir paredzēta cilvēkiem, kuri meklē jaunas, elpu aizraujošas pieredzes vai vienkārši vēlas labi pavadīt laiku draugu kompānijā.

 


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1-2 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija (vismaz 24 h iepriekš)!

Bērniem, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu, “VR gaming” telpās atļauts uzturēties tikai pieaugušo klātbūtnē.

Apmeklējuma laikā ir atļauts lietot līdzpaņemtos dzērienus un uzkodas.

 Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 173

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.