Happy Hobby Horses

Happy Hobby Horses piedāvā zirga mugurā iepazīt vairāk nekā 200 gadu veco Jumpravas muižas parku Lielupes krastā un pilsdrupas, kas, iespējams, ir vecākās Latvijā, jo pastāvēja jau 1811. gadā. Tas būs neaizmirstams un īpašs piedzīvojum ikvienam, kam patīk zirgi!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Jumpravmuižas parks Bauskas novada Mežotnes pagastā ir viens no skaistākajiem un romantiskākajiem muižu parkiem Latvijā. Tas atrodas klinšainā Lielupes krastā ar Zemgalei neraksturīgu reljefu – dolomīta klinšu atsegumiem, gravām, avotiem strautiem un pat nelielu ūdenskritumu. "Happy Hobby Horses" piedāvā Tev lielisku iespēju zirga mugurā iepazīt vairāk nekā 200 gadu veco Jumpravas muižas parku Lielupes krastā un pilsdrupas. Būs iespēja apskatīt brīnišķīgi skaisto dīķi ar saliņu un ūdenskritumu, kas to rotā. 
"Happy Hobby Horses" piedāvā izbaudīt Jumpravmuižas parka  skaistumu seglos zirga mugurā, gandrīz 3 metru augstumā no zemes. Kamēr sēdēsiet zirga mugurā un zirgs Jūs vedīs pa skaisto dabas vietu, asistente izstāstīts Jums īsu burvīgās vietas – Jumpravmuižas parka – vēsturi. Tev tikai jāļaujas dabas skaistumam un mierīgai atpūtai.
Pasakainos Jumpravmuižas parka dabas skatus zirga mugurā vari izbaudīt gan viens, savā nodabā, kā atpūtu no visa un visiem, gan vari pārsteigt savu mīļo ar "Happy Hobby Horses" palīdzību norīkot romantisku izjādi divatā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.