Lēciens ar gumiju no 90m augstuma

1 2 3 4 5 (0)

Lēciens ar gumiju no 90m augstuma

Ielec piedzīvojumos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šis lēciens liks pukstēt straujāk pat ekstrēmo piedzīvojumu cienītāju sirdīm! Neaizmirstams lēciens ar gumiju no 90m augstas īpaši gumijlēkšanai izbūvētas platformas. Šis ir augstākā platforma Lielbritānijā, kas paredzēta šādiem lēcieniem. Mūsu instruktori palīdzēs Jums piestiprināt drošinājumus un pamācīs, kā pareizāk lekt. Pēc drošības pārbaudēm varēsiet lekt un pieredzēt elpu aizraujošu pāris sekunžu brīvo kritienu! 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lēciens ar gumiju no 90m augstuma un viss nepieciešamais ekipējums.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs ikvienam ekstrēmā cienītājam un arī tiem, kas vienkārši vēlas izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus brīvā dabā!

Nezaudē drosmi!


Vieta

Lielbritānija

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties Laika apstākļiem atbilstošs apģērbs

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi vēja apstākļi

Cita informācija

Minimālais vecums - 14 gadi, bērniem zem 16 gadu vecuma jābūt līdzi vecākiem, cilvēkiem virs 50 gadu vecuma vajadzīga atļauja no ārsta. Maksimālais svars - 120kg. Pakalpojumam iepriekš jāpiesakās!


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.