Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Patstāvīgs lēciens ar izpletni + video

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Patstāvīgs lēciens ar izpletni + video

Rapla (Igaunija)
1 pers.

77 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
77 €

Patstāvīgs lēciens ar izpletni + video

Meklē nervus kutinošas izjūtas?

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pirmais lēciens pārsvarā sastāv no psiholoģiskās barjeras pārvarēšanas. Jo ir taču jāizlec no lidojošas lidmašīnas! Desanta izpletnis D-6 ir kā radīts tam. Izpletņa mehānisms, kas piestiprināts pie troses ar karabīnes palīdzību, atveras brīdī, kad persona izlec no lidmašīnas. Jums atliek tikai izbaudīt lēcienu un veiksmīgi piezemēties.

Kas iekļauts piedāvājumā?

Apmācību programma sastāv no divu stundu teorētiskās daļas un vingrinājumu izpildes. Apmācību laikā tiek pastāstīts par izpletņa darbības principiem, kontroli un vadīšanu. Tiek veikti dažādi vingrojumi, kuri var noderēt dažādos apstākļos: piemēram, rezerves izpletņa atvēršana, pareizs lēciens no lidmašīnas un piezemēšanās. Dalībnieki uz mācību tramplīna trenējas, kā pareizi izlekt no lidmašīnas un piezemēties. Pēc apmācībām notiek eksāmens, kurā pārbauda, vai Jūs esat gatavs lēcienam. Pēc lēciena Jūs saņemsiet diplomu, kas apliecinās, kas esat to paveicis. Savukārt nākamie lēcieni ar izpletni šajā klubā Jums pienāksies ar atlaidi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta tiem, kas vēlas sajust patiesu adrenalīna devu!

Uzdrošinies!

Informācija

Vieta

Rapla (Igaunija)

Apģērbs

Uzvelciet garas un ērtas bikses, kreklu ar garām piedurknēm vai jaku. Paņemiet līdzi cimdus. Apavi bez papēža.

Laiks

1 lēciens 4 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz oktobrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Minimālais vecums 15 gadi - tikai ar rakstisku vecāku atļauju, svars līdz 110kg, laba veselība. Jums obligāti jāziņo, ja ir kādas veselības problēmas. DāvanuServiss.lv nenes atbildību par Jūsu veselību vai iespējamām traumām. Nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 864

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.