Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lēciens ar izpletni tandēmā + video

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lēciens ar izpletni tandēmā + video

Igaunija
1 pers.

298 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
298 €

Lēciens ar izpletni tandēmā + video

Draivs un neaizmirstams piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lēciens tandēmā ir ideāla dāvana, jo tas ir ātrs, drošs un patīkams izpletņlēkšanas veids. Pie lidostas ieejas dāvanas saņēmējs pat nevarēs iedomāties, kas viņu sagaida! Lēciena laikā „pasažieris” ir droši piesprādzēts pie instruktora speciālā tandēma sistēmā. Simti adrenalīna mednieki ir apmeklējuši debesis kopā ar Igaunijas Izpletņlēkšanas pieredzējušiem instruktoriem.

Igaunijas Izpletņlēkšanas kluba mērķis ir piedāvāt piedzīvojumiem bagātas brīvā laika pavadīšanas iespējas saviem kluba biedriem un sekmēt izpletņlēkšanas sporta attīstību. Klubs apvieno vairāk nekā desmit augsti kvalificētus instruktorus, un tajā rīcībā ir neapšaubāmi labākā Igaunijā, konkurētspējīga lidmašīna Pilatus PC-6, kas var pacelt desmit izpletņlēcējus četru kilometru augstumā tikai 15 minūtēs.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Teorētiskā apmācība lidostā (30 min);
  • 15 minūšu lidojums 4000 metru augstumā;
  • Brīvais kritiens (līdz 45 sek), 5 minūšu lidojums zem izpletņa;
  • Video.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas uz savas ādas izjust, kas ir brīvais kritiens!

Izjūti!Informācija

Vieta

Igaunija

Apģērbs

Uzvelciet garas un ērtas bikses, kreklu ar garām piedurknēm vai jaku. Nepieciešami ērti apavi. Paņemiet līdzi cimdus.

Laiks

1 lēciens

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no aprīļa līdz septembrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Lidojuma dalībniekam jābūt ne jaunākam par 18 gadiem (vai jābūt pietiekami lielam, lai varētu noturēties izpletņa stiprinājuma siksnās), svars līdz 100kg (jauniešiem līdz 18 gadu vecumam jābūt rakstiskai vecāku vai aizbildņu atļaujai). Vispārējām veselības stāvoklim ir jābūt normā; nav ieteicams pacelties debesīs ar iesnām (var izraisīt stipras sāpes ausīs). Citu slimību un apstākļu gadījumā iepriekš jākonsultējas ar mūsu instruktoriem (un ja nepieciešams, ar savu ārstu).Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 1159
filtrs
24 no 1159

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.