Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma (pilns kurss)

0.0 0 Atsauksmes

Paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma (pilns kurss)


Limbažu lidlauks
1 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

1839,00 €

1839,00 €

Par piedāvājumu

TEHNISKU IEMESLU DĒĻ PIEDĀVĀJUMS ĪSLAICĪGI NAV PIEEJAMS. PROVIZORISKAIS LIDOJUMU ATJAUNOŠANAS LAIKS – 2024. GADA AUGUSTS.


Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

“Skydive Latvia” ir sirdī un dvēselē mūžīgi jaunu izpletņlēcēju biedrība ar kopīgiem uzskatiem, interesēm, dzīves filozofiju un nospraustajiem mērķiem, kā arī spēju priecāties un gūt maksimālu baudu no visām tām neaprakstāmajām emocijām, ko mums spēj radīt debesis, zeme un izpletņlēkšanas sports. Lēcienus organizē un veic pieredzējušākie Latvijas instruktori ar vairāk kā 15 gadu starptautisku pieredzi izpletņlēkšanā. AFF (Accelerated Free Fall) – paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma – pats ātrākais un tajā pašā laikā drošākais veids, kā iemācīties veikt lēcienus ar izpletni patstāvīgi. AFF kurss ļauj jebkuram cilvēkam, veicot tikai 8 lēcienus, apgūt brīvā kritiena un moderna izpletņa vadīšanas tehniku. Skydive Latvija komanda pirmie Baltijas valstīs piedāvā izpletņlēkšanas apmācības atbilstoši USPA (United States Parachute Association) standartam un pēc izvēles papildus Latvijas licencei var izsniegt pasaulē plaši atpazīstamo USPA licenci.

Visa programma ir sadalīta līmeņos:
Līmeņu A, B, C1 uzdevums – sniegt studentam iemaņas un zināšanas par brīvo kritienu. Pirmkārt tās ir prasmes droši atstāt lidaparātu, kontrolēt ķermeņa stāvokli brīvā kritiena laikā, sekot ierīču rādījumiem, un pats galvenais – laikā atvērt izpletni. Šajos līmeņos pirmajos 3 lēcienos brīvajā kritienā blakus studentam vienlaicīgi atrodas divi instruktori.

Līmeņi C2, D1, D2, E1, E2 veltīti dažādu manevru veikšanai gaisā. Students mācās brīvā kritiena laikā pagriezties pa labi un pa kreisi, pārvietoties uz priekšu, mest kūlieņus un vienmēr atgriezties stabilā brīvā kritiena pozā, kā arī orientēties gaisa telpā un sekot augstumam. Šajos līmeņos brīvajā kritienā kopā ar studentu lido vairs tikai viens instruktors.


Uzzināt sīkāku informāciju par sagatavošanos, ierašanos, svara un auguma specifiku un reģistrēties lēcieniem iespējams www.skydive.lv mājaslapā (AFF Apmacība), aizpildot pieteikuma anketu “Reģistrācija AFF teorijas kursam (40 EUR)” un norādot dāvanu kartes numuru. Ņem vēra, kā 40 EUR - depozīts, kas tiek ieturēts līdz kursa sākumam.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Paātrinātā brīvā kritiena apmācību programma - A, B, C1 un C2, D1, D2, E1, E2 līmeņi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Izvēloties “AFF ACADEMY” dāvanu saviem tuviniekiem un draugiem atceries, ka AFF programma nav izklaides atrakcija, bet nopietnas apmācības ar noteiktu teorijas un prakses apjomu, fizisko un garīgo slodzi. Noteikti pārliecinieties, ka cilvēks ir gatavs šādai dāvanai.


Informācija

Vieta

Limbažu lidlauks

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi.

Laiks

Pilns apmācību kurss

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezonas ilgums - no marta līdz oktobrim (atkarīgs no laikapstākļiem u.c. faktoriem).

Cita informācija

Uzzināt sīkāku informāciju par sagatavošanos, ierašanos, svara un auguma specifiku un reģistrēties lēcieniem iespējams www.skydive.lv mājaslapā (AFF Apmacība), aizpildot pieteikuma anketu “Reģistrācija AFF teorijas kursam (40 EUR)” un norādot dāvanu kartes numuru. Ņem vēra, kā 40 EUR - depozīts, kas tiek ieturēts līdz kursa sākumam.
Atbilstoši USPA apmācību programmas prasībām ir jāveic minimums 8 lēcieni ar instruktoru. Precīzs laiks atkarīgs no tā, cik nopietni students ir sagatavojies uz zemes, un cik veiksmīgi tiek galā ar katra lēciena uzdevumiem. Apmācību laikā dienā studenti veic ne vairāk kā 2 – 3 lēcienus. Kursa ilgumu ietekmē arī laika apstākļi. Vidēji mācības aizņem 4 – 5 lēcienu dienas.
Lēcējam jābūt vismaz 16 gadus vecam.
Maksimālais lēcēja svars: 105 kg.
Maksimālais lēcēja augums: 205 cm.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

Skydive Latvia

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

0.0 0 Atsauksmes


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Atsauksmes no mūsu klientiem