Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē (4 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē (4 pers.)

Sigulda
4 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē

Sajūti adrenalīna devu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums ir uzdāvināta iespēja izbaudīt braucienu ar vučko ar diviem draugiem. Vučko ir laivai līdzīgs mīksts porolona veidojums, apvilkts ar speciālu materiālu, ar ko var nobraukt pa bobsleja trasi ziemas sezonā. Laimīgu ceļu un jautrus piedzīvojumus. Šī neaizmirstamā aktivitāte noteikti paliks atmiņā uz visiem laikiem, ātrums, adrenalīns, trases virāžas -  tas viss ir tik piesātināts ar emocijām! Izbaudiet, ja vēlaties sajust patiesu adrenalīna devu un nedaudz sajust to, ko sajūt mūsu slavenie kamaniņu braucēji!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauts viens brauciens ar vučko 4 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana asu izjūtu cienītājiem!

Pārvariet sevi!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

2 minūtes

Dalībnieki

4 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no novembra līdz martam (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Jūs varēsiet braukt ar vučko tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Katrīna

Vienā Vučko kopā sēdējām pieci cilvēki, un es sēdēju pašās beigās. Pirms brauciena bija neliels satraukums. Kad mūs palaida lejā pa trasi, ātrums likās ļoti liels, un mūs diezgan pamatīgi šūpoja pa trases malām. Izjutu adrenalīnu asinīs. Brauciena ilgums likās pietiekams. Izkāpu laukā, kājas vēl nedaudz trīcēja un kādu brītiņu nevarēju apjaust, ka brauciens jau ir beidzies. Iesaku adrenalīna cienītājiem!


Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Raivo

Decembris. Sigulda. Bobsleja trase. Nobrauciens ar Vučko. Paldies draugiem par šo dāvanu! Bija super! Vieglāk izteikt video! Noskatieties un arī Jums būs vēlēšanās nošļūkt! Es atgriezīšos!

Oskars Zauls

Sveiki!
Esmu, patiesi, priecīgs par braucienu! Nākošajā ziemā centīšos atkārtot braucienu, jo tas bija fantastisks! Draugi ar bija sajūsma!

Māris

Man draugi uzdāvināja braucienu ar vučko. Kopā ar draugiem tad arī izmantoju šo dāvanu. Visiem patika. Salīdzinot adrenalīna pakāpi bija kruti. Man liekas, ka es pat kliedzu!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.