Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Piedzīvojumu parka "Mežakaķis" apmeklējums (1 pers., 4h)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Piedzīvojumu parka "Mežakaķis" apmeklējums (1 pers., 4h)

Sigulda, Rīga
1 pers.

18 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
18 €

Piedzīvojumu parka „Mežakaķis” apmeklējums

Izaicini sevi ar interesantām aktivitātēm!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Piedzīvojuma parks "Mežakaķis" ir vislabākā dāvana, ko jebkad būsiet saņēmuši! Mežakaķī Jūs sagaida aizraujošas 6 - 7 dažādu grūtības pakāpju trases ar nepilniem 100 šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metru augstumam. Četras stundas parkā paskries nemanot, jo interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 4 stundu atpūta piedzīvojumu parkā vienai personai;
  • Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram patīk aizraujošas aktivitātes.

Dodies un piedalies aizraujošās aktivitātēs!


Informācija

Vieta

Sigulda, Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

4 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim

Cita informācija

Pirms došanās šī dāvanu karte ir jārezervē un jāpiesaka diena un laiks. Piedzīvojuma parka darba laiks: darba dienās no 11:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 līdz 22:00 Pēdējā ieeja parkā trīs stundas pirms darba laika beigām. Pirms došanās trasē ir iespēja iegādāties cimdus.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 129

Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Inga

Labdien!

Pakalpojums bija kvalitatīvs, apraksts pietiekošs, jo arī šķēršļu joslas "saimnieka"  -  mājas lapā iepriekš var sameklēt nepieciešamo informāciju.

Ļoti laba dāvana kustīgiem pusaudžiem, aktīviem jauniešiem, kuriem ir arī pietiekama izturība, uzņēmība un pilnīgi obligāti nav bail no augstuma. Der arī ģimenēm ar bērniem, jo arī mazākiem 3-6 gadus veciem bērniem ir mazā trasīte, kur viņi apmierināti var padarboties mammu, tētu klātbūtnē.

Cilvēkiem, kuriem bail no augstuma neiesaku, jo pamanīju, ka trasē vairākiem bija problēmas. Bija puisis, kurš izstājās.

Ir vairākas trases, kuras pamazām kļūst aizvien grūtākas un sarežģītākas - zaļā, zilā, dzeltenā, sarkanā, melnā, baltā (šādā secībā un baltā visektrēmākā, asu izjūtu cienītājiem). Pabeidzot vienu trasi, iespējams nākošajās neiet, ja radusies sajūta, ka spēki un izturība varētu pievilt. Pirmās divas (zaļā, zilā) noteikti pa spēkam visiem.

Pavadošajiem pieaugušajiem iespējams sekot pusaudžu sportošanai trasē, staigājot pa mežu "zem trases" un vērojot, kā pieaugušie bērni "izpildās" koku zaros.

Trases apsolūti drošas, instruktori sasaucami... Patīkamāk trasēs iet rudenī pavasarī (bez lietus) - laikā, kad jau ir vēsāks, un var vilkt apģērbu- garās bikses un džemperis ar garām piedurknēm, jo troses pie kurām jāturās, gar kurām "jātrinās" un virves, ar kurām jālec nav visai patīkamas kailai miesai (T-kreklu/ šortu sezonā).

Mēs pasākumu apmeklējām visa ģimene - bērns 5 g (pa mazo bērnu trasīti) pusaudzis 15 g ( visas trases, arī baltā) jauniete 19 g (visas līdz melnajai, to ieskaitot), un vecāki zem / virs 40g (visas līdz melnajai to ieskaitot). Visi atgriezāmies laimīgi piekusuši.

Pasākums izdevies, iesakam arī citiem, kuri ar ģimeni vēlas kopīgi aktīvi atpūsties un ir kaut neliela fiziska varēšana.

Paldies komandai, kura ir ļoti atsaucīga, laipna, izpalīdzīga, jautra u.t.t.

Ja būsiet paši atvērti, arī cilvēki pretī būs tādi. :)

Paldies!

Liene

Šķēršļu josla Siguldā - es šajā vietā pirmo reizi biju filmējoties raidījumam, ieraugot šo vietu uzreiz bija skaidrs, ka te nebūs nekada tējas dzeršana, un bulciņu ēšana, te vajadzēs sportot.
Uz šo vietu, var braukt cilvēki, kuriem patīk aktīva atpūta, kuri nebaidās izaicinājuma, un kuri grib sevi pārvarēt gan bailes, gan fizisko aktivitāti. Ejot pa šo trasi ir tik superīgi, tu vari dažādos veidos paŗvarēt šķēršļus, tu vari komunicēt, palidzēt saviem draugiem. Vislabāk man patika melnā trase, protams bija grūta, bet tas pēdējais nobrauciens atsvēra visas pūles un enerģijas tēriņus. Superīgi pavadīts laiks, kopā ar filmēšanas grupu, un raidījuma dalībniekiem.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.