Piedzīvojumu parka "Mežakaķis" apmeklējums (1 pers., 4h)

0.0 5 Atsauksmes

Piedzīvojumu parka "Mežakaķis" apmeklējums (1 pers., 4h)


Sigulda, Rīga
1 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

22,00 €

22,00 €

Par piedāvājumu

Izaicini sevi ar interesantām aktivitātēm!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Piedzīvojuma parks "Mežakaķis" ir vislabākā dāvana, ko jebkad būsi saņēmis! Mežakaķī Tevi sagaida aizraujošas 6 - 7 dažādu grūtības pakāpju trases ar nepilniem 100 šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metru augstumam. Četras stundas parkā paskries nemanot, jo interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • 4 stundu atpūta piedzīvojumu parkā vienai personai;
 • Sezona ilgst no 1.maija līdz 30. septembrim vai līdz sezonas beigām (atkarīgs no laikapstākļiem).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram patīk aizraujošas aktivitātes.


Informācija

Vieta

Sigulda, Rīga

Apģērbs

Ērts, kustības neierobežojošs apģērbs

Laiks

4 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1. maija līdz 30. septembrim (atkarīgs no laikapstākļiem)

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.
Pēdējā ieeja parkā trīs stundas pirms darba laika beigām. Ieteikums doties trasē ar cimdiem.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

Kaķīškalns

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

0.0 5 Atsauksmes


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Atsauksmes no mūsu klientiem

Inga

Labdien!

Pakalpojums bija kvalitatīvs, apraksts pietiekošs, jo arī šķēršļu joslas "saimnieka"  -  mājas lapā iepriekš var sameklēt nepieciešamo informāciju.

Ļoti laba dāvana kustīgiem pusaudžiem, aktīviem jauniešiem, kuriem ir arī pietiekama izturība, uzņēmība un pilnīgi obligāti nav bail no augstuma. Der arī ģimenēm ar bērniem, jo arī mazākiem 3-6 gadus veciem bērniem ir mazā trasīte, kur viņi apmierināti var padarboties mammu, tētu klātbūtnē.

Cilvēkiem, kuriem bail no augstuma neiesaku, jo pamanīju, ka trasē vairākiem bija problēmas. Bija puisis, kurš izstājās.

Ir vairākas trases, kuras pamazām kļūst aizvien grūtākas un sarežģītākas - zaļā, zilā, dzeltenā, sarkanā, melnā, baltā (šādā secībā un baltā visektrēmākā, asu izjūtu cienītājiem). Pabeidzot vienu trasi, iespējams nākošajās neiet, ja radusies sajūta, ka spēki un izturība varētu pievilt. Pirmās divas (zaļā, zilā) noteikti pa spēkam visiem.

Pavadošajiem pieaugušajiem iespējams sekot pusaudžu sportošanai trasē, staigājot pa mežu "zem trases" un vērojot, kā pieaugušie bērni "izpildās" koku zaros.

Trases apsolūti drošas, instruktori sasaucami... Patīkamāk trasēs iet rudenī pavasarī (bez lietus) - laikā, kad jau ir vēsāks, un var vilkt apģērbu- garās bikses un džemperis ar garām piedurknēm, jo troses pie kurām jāturās, gar kurām "jātrinās" un virves, ar kurām jālec nav visai patīkamas kailai miesai (T-kreklu/ šortu sezonā).

Mēs pasākumu apmeklējām visa ģimene - bērns 5 g (pa mazo bērnu trasīti) pusaudzis 15 g ( visas trases, arī baltā) jauniete 19 g (visas līdz melnajai, to ieskaitot), un vecāki zem / virs 40g (visas līdz melnajai to ieskaitot). Visi atgriezāmies laimīgi piekusuši.

Pasākums izdevies, iesakam arī citiem, kuri ar ģimeni vēlas kopīgi aktīvi atpūsties un ir kaut neliela fiziska varēšana.

Paldies komandai, kura ir ļoti atsaucīga, laipna, izpalīdzīga, jautra u.t.t.

Ja būsiet paši atvērti, arī cilvēki pretī būs tādi. :)

Paldies!

Liene

Šķēršļu josla Siguldā - es šajā vietā pirmo reizi biju filmējoties raidījumam, ieraugot šo vietu uzreiz bija skaidrs, ka te nebūs nekada tējas dzeršana, un bulciņu ēšana, te vajadzēs sportot.
Uz šo vietu, var braukt cilvēki, kuriem patīk aktīva atpūta, kuri nebaidās izaicinājuma, un kuri grib sevi pārvarēt gan bailes, gan fizisko aktivitāti. Ejot pa šo trasi ir tik superīgi, tu vari dažādos veidos paŗvarēt šķēršļus, tu vari komunicēt, palidzēt saviem draugiem. Vislabāk man patika melnā trase, protams bija grūta, bet tas pēdējais nobrauciens atsvēra visas pūles un enerģijas tēriņus. Superīgi pavadīts laiks, kopā ar filmēšanas grupu, un raidījuma dalībniekiem.

Mēs iesakām