Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Kāpšana alpīnisma tornī (2 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Kāpšana alpīnisma tornī (2 pers.)

Rīga
2 pers.

28,46 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28,46 €
Katrs piedzīvojums ir unikāls! Mēs esam par to, lai katram ir iespēja izmēģināt šo burvīgo un aizraujošo kāpšanas sportu. Jums būs iespēja pierādīt savus spēkus uz kāpšanas torņa. Torņa tehniskie parametri: trīs kāpšanas plaknes – 12 metrus augstas, 3 metrus platas. Pārkares izvirzījums – 1,5 metri, garums 4,5 metri. Vienlaicīgi var kāpt 6 pāri (viens kāpj - otrs drošina), ir 8 augšējās drošināšanas punkti, aprīkoti ar virvēm, āķi un atsaitēm apakšējai drošināšanai. Iesācējiem – kāpšana ar instruktoru.

Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šī dāvana ir 2 cilvēkiem. Kamēr viens rāpjas sienā, otrs drošina. Abiem cilvēkiem ir jābūt vienā svara kategorijā. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.