Bites Bandeniekos

Bez bišu produktu iegādes, lauku sētā "Bandenieki" ir pieejamas dažādas aktivitātes - gan aktīvā atpūta, gan laiks relaksācijai. Viena no relaksējošām atpūtām ir karstais kubls ar burbuļiem un gaismiņām, kā arī pirtiņa ar atveldzējošu dīķi blakus tai.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Lauku sēta "Bandenieki" atrodas klusā meža ielokā, Talsu un Dundagas šosejas malā. Šai maģiskajai un miera pilnajai sētai ir vairāk kā 100 gadus sena vēsture, bet 2005.gadā to sāka apdzīvot Zviedriņu ģimene, kas ne tikai sāka sētas atjaunošanu, bet arī savu ģimenes biznesu ar bitēm! 
"Bandenieki" piedāvā dabiskus bišu produktus, sākot ar dažāda veida medu, kas papildināts ar Latvijas dabas veltēm, beidzot ar bišu vaska svecēm un pat sulām un sīrupiem. Bez bišu produktiem, lauku sēta "Bandenieki" piedāvā dažādas aktivitātes – gan aktīvu, gan relaksācijas pilnu. Viena no aktīvajām atpūtām ir ekstrēmais brauciens – pa meža bezceļa taku ar krievu laiku automašīnu "Bobiku". Daži to mēdz dēvēt arī par safari braucienu, un varētu tam pat gandrīz piekrist - tik tas būs safari brauciens latviešu variantā ar šādas krāsas auto pa Latvijas mežu.
Tiem, kas vēlas relaksēties, piedāvājuma klāstā ir brīvdienu mājiņas, kura atrodas blakus pie meža, kas ļauj jebkuram pabūt pie svaiga gaisa un patīkami klusas vides, tas būs lielisks veids kā atpūsties no darbdienu steidzīgās dabas.
"Bandenieki" īstenojoši savu sapni – bišu gultas. Lauku sētā ir izveidota bišu namiņš ar gultām, kur ir iespēja gulēt uz bitēm, atrodoties tām ļoti tuvu un elpojot ārstniecisko stropa gaisu. Zem vienas gultas atrodas vismaz 150 000 bišu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!