Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Xroom.lv

Xroom.lv izlaušanās spēle sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu/vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu brīdi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Xroom.lv ir aizraujoša izlaušanās spēle, kuras laikā 2-5 cilvēku komandu ieslēdz istabā un, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jācenšas tikt ārā ierobežotā laika posmā – 60 minūtēs. Xroom.lv izlaušanās spēle – neaizmirstams piedzīvojums, ja nepieciešams sarīkot team building pasākumu, lai saliedētu komandu, iegūtu jaunas, neaizmirstamas emocijas, jautri pavadītu laiku un pārbaudītu savu un kolēģu loģisko domāšanu! Xroom piedāvā rīkot foršas, neaizmirstamas un jautras bērnu ballītes, jo Xroom.lv izlaušanās spēle ir ne tikai lieliska atpūta draugu lokā, bet arī laba iespēja jautri un aizrautīgi atzīmēt jebkuru ballīti. Ja kompānija ir lielāka, iespējams spēlēt 2 vai 3 istabas paralēli. Pēc spēles iespējama arī neliela pasvinēšana un pacienāšanās ar sagādātajiem našķiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!