VV Moto Racing Team

Liels ātrums, motora dūkoņa, adrenalīns un neatkārtojama pieredze, ko gūsiet vadot motociklu. Instruktors Jums sniegs jaunas zināšanas un prasmes kā ''savaldīt'' motozvēru. Dodies trasē un izdzīvo aizraujošu braucienu!
Izkārtojums
Moto klubs "VV Moto Racing Team" ir dibināts 2007. gadā. Moto kluba biedri ir dažāda līmeņa un vecuma braucēji, sākot ar sportistiem, kuri pirmo reizi kāpj uz motocikla, līdz tādiem, kuri startē sacensībās pa visu Eiropu.
Kas visus apvieno?  Tas noteikti ir liels ātrums, maksimāla jauda, nervus stindzinošs risks, dzelzs izturība un uzvaras prieks, vienu vārdu sakot - MOTOKROSS – un protams mīlestība pret motocikliem.
Moto klubs piedāvā braucienus un apmācības gan mazajiem braucējiem, kam interese par motokrosu ir parādījusies, iespaidojoties no vecākiem vai filmām, gan visiem pārējiem, pieaugušajiem, kam tā būs pirmā vai simtā reize, kad sēdīsies uz motocikla, jo pieredzei nav nozīmes. 
Moto kluba piedāvājumi būs lieliska dāvana visiem tiem, kuriem adrenalīns plūst asinīs, tiem, kuriem mirdz acis jau izdzirdot vārdu "moto", tiem, kam motora dūkoņa ir kā mūzika ausīm. Šī būs iespēja ne tikai izbaudīt braucienu ar motociklu, bet arī iemācīties kā labāk "savaldīt" to, vienlaikus uzzinot jaunus faktus un prasmes par un ap motokrosa pasauli.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!