Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Viesnīca Santa

Viesnīca „Santa”, kas savu darbību uzsāka 1999. gada novembrī, ir neliela Siguldas piepilsētas viesnīca, ar savu šarmu, auru un dabas skaistumu. Te ir viss, lai baudītu mierpilnas brīvdienas, aizbēgtu no pilsētas trokšņa, kā arī lai lustīgi paballētos vai noorganizētu apmācību semināru.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Viesnīca „Santa”, kas savu darbību uzsāka 1999. gada novembrī, ir neliela Siguldas piepilsētas viesnīca, ar savu šarmu, auru un dabas skaistumu. Te ir viss, lai baudītu mierpilnas brīvdienas, aizbēgtu no pilsētas trokšņa, kā arī lai lustīgi paballētos vai noorganizētu apmācību semināru.Viesnīca Santa atrodas Siguldas nomalē, mierīgā vietā, ko ieskauj skaista daba, tomēr tajā pašā laikā no viesnīcas ir ērti sasniegt rosīgo pilsētas centru. Viesnīca ir lieliska atvaļinājumu un darījumu uzturēšanās vieta, kas atrodas tuvu gleznainai ezera ainavai un piedāvā labu atpūtu un relaksāciju. Viesnīcu raksturo tās oriģinālais dizains, un viesnīca ir piemērota konferenču organizēšanai. Viesnīcā ir sanāksmju telpa ar ietilpību līdz 50 personām. Telpa ir aprīkota ar visām nepieciešamajām iekārtām.Viesnīcai ir senas un labas viesmīlības tradīcijas, kā arī draudzīgi darbinieki, kas ir pieejami visu diennakti.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!