Terēzes Zaķes mākslas studija

Gleznošana un zīmēšana ir labākā terapija! Atpūties no ikdienas raizēm, izpaudies radoši un pavadi laiku interesantas nodarbēs. Lai gleznotu un zīmētu Tev nav jābūt priekšzināšanām - profesionāli meistari mākslas studijā Tev ierādīs pamatprincipus, lai Tu varētu nodarbības beigās doties prom ar visskaistāko māklas darbu, turklāt, paša rokām radītu!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Terēzes Zaķes studija ir vieta, kur varat nākt gleznot vai zīmēt, varat apgleznot traukus vai kādus citus sava interjera elementus, varat apgleznot zīda šalles vai lakatus. Un paši varat izvēlēties tam iemeslu.- Varbūt vēlaties padarīt savu vidi skaistāku? Varbūt uztaisīt dāvanu saviem tuvajiem cilvēkiem? Varbūt vienkārši vēlaties atpūsties no stresa, kas pārlieku viegli sastopams mūsu dzīvē? Tad studija ir priekš Jums!
Bet varbūt nevēlaties pats, bet domājat par savu bērnu?- Tad studija ir priekš Jums, jo te darbojas arī mākslas studija bērniem! Bet varbūt nevēlaties pats, bet gribat dot šo prieku kādam savam tuviniekam?- Tad studija ir priekš Jums, jo varat uzdāvināt dāvanu karti studijas apmeklējumam. Studija, ar nelielām strukturālām izmaiņām darbojas jau kopš 2004. gada.
Uzdevums-palīdzēt visa vecuma cilvēkiem īstenot viņu ieceres mākslā cik tas ir iespējams. Tas nozīmē, ka netiek uzspiests mēs savs koncepts, bet cilvēku vada pa viņam individuāli raksturīgo attīstības ceļu. Un tehniku, kā arī citas zināšanas mākslā tiek nodotas strādājot pie konkrētiem darbiem. Tehniku māceklim jāapgūst tādā veidā, lai viņš pats pat nepamana, ka to apgūst. Tehnika nevar dominēt.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!