Raiskumietis

Raiskuma labumu darītavu iespējams apskatīt gida pavadībā, kurš iepazīstinās ar visiem ražošanas procesiem un metodēm. Protams, visus labumus būs iespējams nogaršot turpat uz vietas degustācijās. Lieliska iespēja pavadīt laiku ar mīļajiem un izbaudīt nebijušas garšas.
Izkārtojums
Raiskumieša alus tiek darīts pēc sentēvu receptēm tikai no dabīgām izejvielām, kas iegūtas no Latvijas dabas. Gatavojot alu, tiek izmantots tīrs ūdens no Gaujas nacionālā parka, miežu iesals, apiņi un raugs. Patieso garšu dod ar malku kurināms vārāmais katls. Dabīgu dzirkstumu un dzidrumu alus iegūst lēnā nogatavošanās procesā. Alus darīšana tiek izmantots tīrs ūdens no Gaujas nacionālā parka, miežu iesals, apiņi un raugs. Darīts pēc sentēvu receptēm, kas nodotas no paaudzes paaudzē, gadu gaitā iegūstot īpašu garšu. Lēni raudzēts un nogatavināts, tādejādi iegūstot dabīgu dzidrumu, dzirkstumu un dzintara nokrāsu. Izsmalcinātā dizaina pudeles lieliski iederēsies uz katra galda. Kūpināšana ir daļa no latviešu tradīcijām un ēšanas kultūras. "Raiskumieša" gardais kūpinājums rodas izmantojot cūkas "cauraudzīti". Izturēta tradicionālā marinādē, tā tiek lēni kūpināta lapu koku malkas dūmos, ievērojot pareizos laika intervālus un temperatūras. Kūpinājums lieliski sader ar "Raiskumieša" maizi, kā arī tā var būt kā lieliska uzkoda pie "Raiskumieša" alus! Maize tiek cepta malkas krāsnī, kādas kādreiz bija gandrīz katrā lauku mājā. Cep dabīga ierauga rupjmaizi un saldskābmaizi pēc senām receptēm, kas mantotas no iepriekšējām paaudzēm. Izmantojot tikai dabīgus produktus - rudzu un kviešu miltus.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.