Dāvanu Serviss apņemas aizsargāt Jūsu privātumu un rūpējas, lai Jūsu personas dati ir drošībā. Dāvanu Serviss darbība Internetā atbilst visiem attiecīgajiem noteikumiem, Eiropas tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem.

Īsumā par Dāvanu Serviss datu privātuma politiku:
• Dāvanu Serviss neizmanto informāciju par saviem klientiem pretlikumīgiem mērķiem;
• Dāvanu Serviss nesniedz datus vai personīgo informāciju par saviem klientiem trešajām personām.

Autortiesības
Dāvanu Serviss ievietotā informācija – teksti un cits saturs ir aizsargāti ar autortiesībām. Tas nozīmē, ka nevienam nav tiesības kopēt Dāvanu Serviss mājaslapā ievietoto informāciju bez Dāvanu Serviss atļaujas, izņemot gadījumus, kad to izmanto personīgām vajadzībām.

Personīgās informācijas vākšana un izmantošana
Ja klients sniedz mums savu kontaktinformāciju (vārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, pasta adresi, u.c.), tas ļauj Dāvanu Serviss apmierināt klienta vēlmes, kā arī problēmu gadījumā tās risināt kopā. Visi klienta dati (personīgā un maksājumu informācija) netiek nodoti trešajām personām. Dāvanu Serviss ciena savu klientu privātumu un konfidencialitāti. Visi klientu dati ir aizsargāti ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas regulē datu aizsardzību.

Paziņojumi no Dāvanu Serviss
Dāvanu Serviss jaunumu vēstules uz e-pastu saņem tikai tie klienti, kuri tos ir pasūtījuši. Ja klientam nav vēlmes saņemt jaunumu vēstules no Dāvanu Serviss, tad viņš/viņa jebkurā laikā var no tiem atteikties. Dāvanu Serviss sūta tikai svarīgu informāciju, par kuru klientam jāzina. Klientu e-pasta adreses un telefona numuri netiek nodoti trešajām personām.

Nepersonīgās informācijas vākšana un izmantošana
Statistikas nolūkiem Dāvanu Serviss vāc informāciju par tā mājaslapas apmeklētājiem (apmeklējuma laiku, ilgumu, apmeklētāju skaitu, u.c.). Šī informācija nav saistīta ar konkrēto personu, bet ir statistikas informācija, kuru Dāvanu Serviss var analizēt un tādējādi uzlabot mājaslapas funkcionalitāti. Šie dati tiek izmantoti marketinga nolūkos un klientu apkalpošanai. Informācija par apmeklētājiem netiek sniegta trešajām personām.

Komentāri
Dāvanu Serviss ir pieejama informācija, kuru sniedz apmeklētāji. To iespējams izlasīt Dāvanu Serviss mājaslapā komentāru sadaļā.

Klientu datu sniegšana trešajām personām
Dāvanu Serviss apņēmās aizsargāt Jūsu privātumu un nesniedz savu klientu personas datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad informācijas sniegšana tiek pieprasīta sakarā ar Latvijas Republikas likumiem.

Saites uz citām vietnēm
Dāvanu Serviss satur saites uz citu personu, uzņēmumu un organizāciju vietnēm. Dāvanu Serviss nav atbildīgi par to vietņu saturu, ka arī par to privātumu un drošības nodrošināšanas metodēm.

Klientu piekrišana Dāvanu Serviss datu konfidencialitātes politikai
Izmantojot Dāvanu Serviss pakalpojumus, klients piekrīt, ka viņš/viņa ir iepazinies ar Dāvanu Serviss privātuma politiku un piekrīt tai.

Ja Jums ir kādi komentāri vai ierosinājumi par Dāvanu Serviss privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@davanuserviss.lv.

Konfidencialitātes politika šajā vietnē ir atjaunota.
Konfidencialitātes politika pēdējo reizi atjaunota 2016. gada janvārī.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm