Apnicis maldīties pa veikaliem, meklējot iespaidīgu dāvanu, nojaušot, ka visticamāk nopirksi krūzīti ar visiem zināmu teicienu vai uzzīmētu sniegavīru? Dzīve ir kustībā - pārsteidz savus mīļos ar jaunas pasaules atklājumiem! Atklāj piedzīvojumu pasauli, ko piedāvā Dāvanu serviss! Ienāc un izvēlies dāvanu, kas paliks atmiņā!

Dāvanu serviss ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu veikals Latvijā, ar pieredzējušu dāvanu ekspertu komandu, kas palīdzēs Jums un Jūsu draugiem piepildīt sapņus un dāvāt neaizmirstamus iespaidus!

Dāvanu serviss tika atvērts 2007. gadā kā viena no filiālēm starptautiskam uzņēmumam Activity Gifts. Mēs uzskatām, ka labākā dāvana ir iespaidi, ko atceras visu mūžu. Turklāt dāvinātājam labāka sajūta rodas no dāvanas saņēmēja prieka, par kādas kvēlas vēlmes īstenošanu!

 

Mūsu komanda ir pilna entuziasma un optimisma. Dāvanu serviss komandas galvenais uzdevums ir padarīt dzīvi krāsaināku un piepildīt Jūsu un Jūsu draugu sapņus!

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm