Mālpils muiža

“Mālpils muiža”, kas saglabājusi savu 19. gadsimta klasicisma šarmu ir vieta augstas kvalitātes cienītājiem. Šeit Tev būs iespēja atpūsties SPA, kā arī baudīt maltīti vienā no labākajiem restorāniem Latvijā. “Mālpils muižas” greznās zāles ir piemērotas gan kāzām un īpašām svinībām, gan semināriem un banketiem.
Izkārtojums
Mālpils muiža atrodas 50 km no Rīgas. Muiža ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve. Šodien Mālpils muiža valdzina ar savu neparasto mieru, klusumu, dīķa strūklakas čalošanu, romantisko baroka stila parku un senatnīgo vēstures elpu. Restaurācijas gaitā muižas ārējais tēls tika maksimāli pietuvināts vēsturiskajam oriģinālam. Mālpils muižas Kungu mājā var aplūkot restaurētus vecos kamīnus un podiņu krāsnis, ozolkoka paneļu griestus, restaurētu svinību zāļu zvaigžņu parketu, ozolkoka kāpnes, 19. gs. velves, oriģinālas koka sijas. Muižas interjers papildināts ar antīkām klasicisma un bīdermeijera stila mēbelēm – kumodēm, krēsliem, dīvāniem un spoguļiem, latviešu vecmeistaru gleznām.Mālpils muiža piedāvā ekskursijas, izbraucienus pa muižas dīķi koka laivās, tējas malkošanu Tējas Namiņā, pastaigas pa senatnīgo muižas parku, fotosesijas ar veclaicīgiem velosipēdiem, kā arī SPA procedūras un baudīt gardas maltītes Mālpils muižas restorānā.Luksus numuros valda senlaicīgais stils, ar astoņpadsmitajam gadsimtam piederīgām mēbelēm un interjeru. Divvietīgo numuru burvība ir vārdiem grūti izsakāma, katrs ir pievilcīgs ar savu individualitāti! Muižas Mansardā ir izvietoti numuri, kuros valda īpaša gaisotne, tos caurvij ozolkoka bēniņu sijas, radot īpašas sajūtas!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!