Loterija


 LOTERIJAS UZVARĒTĀJS - Sandis Birza


Līdz pat 28. februārim iegādājies kādu no romantiskās atpūtas komplektiem "Pārim" vai "Romantiskiem mirkļiem" vai dāvanu izlasi  "Romantikas valdzinājums" un piedalies izlozē! Laimīgais uzvarētājs dāvanā saņems "Šampanieša brīvdienas Dikļu pilī" 150 EUR vērtībā!
Uzvarētāju paziņosim 2. martā Dāvanu Serviss mājas lapā, kā arī sazināsimies personiski.

 

 

Loterijas noteikumi

1. Vispārīgie noteikumi
1.1. Preču pārdevējs un organizētājs: SIA ""Dāvanu Serviss"" reģ. Nr. 40003988724, Kr. Valdemāra iela 118, Rīga, LV-1013.
1.2. Loterijas norises teritorija ir Latvija.
1.3. Loterijas norises sākuma datums ir 2018. gada 8. februāris. Loterijas norises beigu datums ir 2018. gada 2. marts.
1.4. Loterijā var piedalīties ikviens, kurš loterijas norises laikā SIA "Dāvanu Serviss" tirdzniecības vietās "Spice", "Rīga Plaza", "Damme" vai www.davanuserviss.lv iegādājies dāvanu komplektu "Romantiskiem mirkļiem" vai dāvanu komplektu "Pārim", vai dāvanu izlasi "Romantikas valdzinājums" un norādījis savu kontaktinformāciju anketā tirdzniecības vietā vai reģistrējies veicot pirkumu mājas lapā www.davanuserviss.lv.

2. Laimestu fonds
2.1. Loterijas laimestu fonds:
2.1.1. Dāvanu karte "Šampanieša brīvdienas Dikļu pilī".
2.2. Kopējais laimesta fonds ir EUR 150.00 (ar PVN).

3. Informācija par loterijas dalībnieka aptuvenajām izredzēm laimēt
3.1. Loterijas dalībnieka iespējas laimēt atkarīgas no kopējā dalībnieku skaita, kas atbilst 1.3., 1.4. punktā noteiktajam periodam un prasībām.
3.2. Loterijas norises periodā no 2018. gada 8. februāra līdz 2018. gada 2. martam vidēji kādu no komplektiem ""Romantiskiem mirkļiem"", ""Pārim"" vai dāvanu izlasi ""Romantikas valdzinājums"" iegādājas 100 cilvēki. Katra dalībnieka iespēja laimēt loterijā ir 1 : 100.

4. Loterijas norises kārtība un piedalīšanās nosacījumi
4.1. Katrs, kurš laikā no 2018. gada 8. februāra līdz 2018. gada 28. februārim SIA ""Dāvanu Serviss"" tirdzniecības vietās ""Spice"", "Rīga Plaza", ""Damme"" vai www.davanuserviss.lv iegādājies dāvanu komplektu ""Romantiskiem mirkļiem"" vai dāvanu komplektu ""Pārim"", vai dāvanu izlasi ""Romantikas valdzinājums"" un norādījis savu kontaktinformāciju anektā tirdzniecības vietā vai reģistrējies veicot pirkumu mājas lapā www.davanuserviss.lv.
4.2. Viena persona var piedalīties loterijā vairākkārtīgi, iegādājoties dāvanu komplektu ""Romantiskiem mirkļiem"", dāvanu komplektu ""Pārim"" vai dāvanu izlasi ""Romantikas valdzinājums"".
4.3. Izlozē nevar piedalīties SIA ""Dāvanu Serviss"" darbinieki.

5. Ar piedalīšanos loterijā saistītie izdevumi
5.1. Lai kļūtu par loterijas dalībnieku, ir jāiegādājas kāds no dāvanu komplektiem ""Romantiskiem mirkļiem"", vērtība 85.00 EUR (t.sk. PVN), vai ""Pārim"", vērtība 65.99 EUR (t.sk. PVN) vai dāvanu izlase ""Romantikas valdzinājums"", vērtība 145.99 EUR (t.sk. PVN), kas tiek tirgota SIA ""Dāvanu Serviss"" tirdzniecības vietās ""Spice"", ""Rīga Plaza"", ""Damme"" vai www.davanuserviss.lv laikā no 2018. gada 8. februāra līdz 2018. gada 28. februārim.
5.2. SIA ""Dāvanu Serviss"" nesedz ar dalību loterijā saistītos izdevumus.

6. Loterijā laimējušo personu noteikšana
6.1. Loterijas izloze notiek SIA ""Dāvanu Serviss"" Kr. Valdemāra ielā 118, Rīgā, 2018. gada 2. martā plkst. 10:00. Izlozē piedalās katrs, kurš laikā no 2018. gada 8. februāra līdz 2018. gada 28. februārim SIA ""Dāvanu Serviss"" tirdzniecības vietās ""Spice"", ""Rīga Plaza"", ""Damme"" vai www.davanuserviss.lv iegādājies dāvanu komplektu ""Romantiskiem mirkļiem"" vai dāvanu komplektu ""Pārim"", vai dāvanu izlasi ""Romantikas valdzinājums"" un norādījis savu kontaktinformāciju anektā tirdzniecības vietā vai reģistrējies veicot pirkumu mājas lapā www.davanuserviss.lv.
6.2. Ja līdz 2018. gada 30. martam laimējusī persona nepiesakās saņemt Laimestu, attiecīgā laimējusī persona zaudē tiesības saņemt attiecīgo Laimestu. Nepieprasītie laimesti tālāk netiek izlozēti un netiek pasniegti.

7. Laimesta saņemšana, Loterijā laimējušo personu noteikšanas un izsludināšanas kārtība
7.1. Loterijā laimējušās personas vārdu un uzvārdu, kas noteikti saskaņā ar loterijas izlozi SIA ""Dāvanu Serviss"" Kr. Valdemāra ielā 118, Rīgā, 2018. gada 2. martā plkst. 10:00, preču pārdevējs publicē interneta mājas lapā www.davanuserviss.lv līdz 2018. gada 2. martam plkst. 18:00, norādot uzvarējušās personas vārdu, uzvārdu. Laimestu ieguvušajam loterijas dalībniekam SIA ""Dāvanu Serviss"" par to paziņo arī personīgi, nosūtot e-pasta vēstuli vai sazinoties telefoniski, izmantojot reģistrācijas anketā norādīto informāciju. Laimesta ieguvējam ir jāpiesakās laimestam līdz 2018. gada 30. martam.
7.2. Balvas nodošana tās ieguvējam tiek veikta, nododot ieguvējam personīgi ierodoties SIA ""Dāvanu Serviss"" Kr. Valdemāra ielā 118, Rīgā. Balvas nodošana tiek veikta pēc tam, kad Dalībnieks uzrāda personas identifikācijas dokumentu. Papildu izmaksas par Laimesta saņemšanu nav jāveic.

8. Pretenziju iesniegšanas un izskatīšanas kārtība
8.1. Visas Dalībnieku pretenzijas, kas saistītas ar Laimesta izlozi, ir jāiesniedz rakstveidā un jānosūta uz preču pārdevēja juridisko adresi - SIA ""Dāvanu Serviss"" Kr. Valdemāra ielā 118, Rīgā, LV - 1013 - ne vēlāk kā desmit kalendāro dienu laikā pēc Balvas izlozes. Pakalpojuma sniedzējs izskata iesniegto pretenziju un desmit kalendāro dienu laikā pēc tās saņemšanas sniedz atbildi.

9. Ar pilniem loterijas notikumiem var iepazities mājaslapā www.davanuserviss.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.