Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lauku sēta "Ūši"

Vēlies vasaru pavadīt labākajā Latvijas pludmalē? Rezervē brīvdienu māju Piedāgi Ūši! Ciešā Kolkasraga un pludmales tuvumā • Kolkasrags 15 min • Pludmale 2 min Plaša, komfortabla māja ar 2 guļamistabām augštāvā un virtuvi - ēdamtelpu pakšstāvā. * iespēja pagalmā grilēt * terase ar āra mēbelēm * privāta teritorija * pirts (par atsevišķu maksu) * ainaviski skati
Izkārtojums
Kolka ir labākā peldvieta mūsu jūrmalā. Te visur tik līdzens baltu smilšu liedags kā reti kādā citā vietā. Un tas vēl ne tuvu nav galvenā lieta. Kolkas jūrmalas izcilākā priekšrocība ir tā, ka pie Kolkas var peldēties pēc izvēles divi jūrās. Kolkasraga tuvums, jūras un priežu smaržas piesātināts gaiss, savdabīga vietas identitāte ir Kolkas raksturiezīmes, kuras uzsūkušas sevī arī Ūšu sēta. Viesiem atsevišķs dzīvoklītis ar divām istabām, virtuvi, dušu un WC lauku mājā. Ja ceļojat grupā un jūsu ceļojuma maršruts ved cauri Kolkai, iegriezieties Ūšu sētā un stipriniet miesu! Saimnieki cienās ar īstiem kurzemnieku ēdieniem - bukstiņu biezputru un sklandraušiem. Sklandraušu gatavošanas noslēpumus atklās pati saimniece! Brauc un mielojies, bet iepriekš piesakies! Pakalpojums pieejams gada siltajā sezonā, jo tiek piedāvāts brīvā dabā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!