Biznesa dāvanas ir svarīgs komponents veiksmīgam biznesam. Tās palīdz motivēt darbiniekus, izveidot veiksmīgas biznesa attiecības ar partneriem, veicināt klientu lojalitāti un palielināt pārdošanas apjomus.

Mūsdienās sīvas konkurences apstakļos ir īpaši svarīgi, lai jūsu darbinieki ir apmierināti un klienti ir priecīgi atgriezties.

Prezentreklāmas suvenīrus nevar salīdzināt ar neaizmirstamiem, spilgtiem un īpašiem piedzīvojumiem!

Jautājumus par biznesa dāvanām uzticiet mums - ekspertiem savā jomā!

Darbinieku motivācija

Kad darbinieki redz, ka viņu darbu novērtē, viņiem ir vairāk enerģijas un centības, lai strādātu attiecīgā uzņemuma labā. Palutiniet savus darbiniekus ar īpašām piedzīvojumu dāvanām, kas vienos komandu un atstās atmiņā spilgtus iespaidus!

Pārdošanas veicināšana

Paaugstiniet savus pārdošanas apjomus, piedāvājot akcijās īpašas balvas no DāvanuServiss.lv. Jūsu panākumu atslēga būs spējā parādīsiet saviem klientiem, ka novērtējat viņu lojalitāti un lielisko izvēli! Ar DāvanuServiss.lv piedzīvojumu dāvanu kartēm Jūs ne tikai pasniegsiet viņiem "klientu dāvanas", bet nodrošināsiet viņiem patiesi spilgtas atmiņas, pretī saņemot atzinību un lojalitāti.

Dāvanas biznesa partneriem

Veiksmīgas biznesa attiecības nav iespējamas bez unikālām un patīkamām dāvanām. Aizmirstiet par garlaicīgām biznesa dāvanām, kuras partneris pieņems ar piespiedu smaidu un tad tās vāks putekļus kādā atvilktnē. Pārsteidziet savu partneri! Dāviniet viņiem iespaidus, kas garantēs viņiem patiesu prieku.

Sazinieties ar mums jau tagad!

  • Mēs nekavējoties sagatavosim piedāvajumu tieši Jums un
  • piedāvāsim pievilcīgu atlaidi

Kontakti:

Vivita Vīksna
Tālr: +371 26106660
E-pasts: vivita@davanuserviss.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.