Vivita Vīksna Vivita Vīksna
Vivita Vīksna Filiāles vadītāja

Dāvanu serviss novērtēju:
Cilvēkus ar kuriem strādāju un viņu aizrautību!

Mana lielākā aizraušanās:
Tādu ir daudz, šobrīd topā ir dejošana sākot no Kubas salsas ritmiem, beidzot ar karstasinīgo regatonu. Un noteikti ceļošana, iepazīt vēl nezināmas vietas un atklāt to noslēpumus.

Nesenie piedzīvojumi:
Braucienu ar zaļo vardi un Dinner in the Sky, brauciens ar bobu vasarā! Brauciens ar kartingu Preses namā, YOLO bāra/restorāna brančs.

Sapņu piedzīvojums:
Iedzert šampanieti Kasablankā "Rick's café” skanot “As Time Goes By”!


Iveta Miglāne Iveta Miglāne
Iveta Miglāne Projektu vadītāja

Dāvanu serviss novērtēju:
Aizrautību un pozitīvismu komandas darbā! Atraktivitāti! Iespēju sapņus pārvērst atmiņās! Nekad netrūkst piedzīvojumu!

Mana lielākā aizraušanās:
Māksla, adrenalīns, sports.

Nesenie piedzīvojumi:
Air Baltic Training - Lidojums Boeing 737 aviosimulatorā. Konditorejas meistarklases - zefīru pagatavošanas meistarklase. Dinner in The Sky - Brančs debesīs. Aizraujoša LĀZERTAG spēle „Poligon-1“. Brauciens ar Lamborghini Gallardo un Ferrari Rīgas ielās. Gardas Itāļu maltītes baudīšana restorānā „Goldingen Room”. Ūdens relaksācijas centra apmeklējums „Joker klubā”. Nakts brauciens ar laivām un brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu. Klubu pokera spēles apmācība. Dzimšana dienas vai vecmeitu ballīte ar fotosesiju + make-up. Kafijas pagatavošanas meistarklase. Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas. Karsto akmeņu masāža. Romantiska izjāde ar zirgu gar Daugavu. Vakariņas Tumsā. Dažādu kvestu apmeklējums. Ekskursija Maizes ceptuvē „Lāči”. Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī. Boksa treniņš pie Arņa Ritenieka. Brauciens ar „Zaļo vardi”, Vučko un Vasaras bobu Siguldas Bobsleja kamaniņu trasē. Lidojums ar paraplānu, Brauciens ar kartingu Preses namā.

Sapņu piedzīvojums:
Brauciens ar dažādiem sporta auto! Izjāde ar ziloņiem Taizemē!


Laura Reķe Laura Reķe
Laura Reķe Personāla un tirdzniecības tīkla vadītāja

Dāvanu serviss novērtēju:
Aizraujošu ikdienu, draudzīgu kolektīvu un piedzīvojumus!

Mana lielākā aizraušanās:
Mūzika un dažādi kultūras pasākumi!

Nesenie piedzīvojumi:
Nakts brauciens pa Daugavu, ZORBs, brauciens ar skeletonu, Dinner in the Sky - Champagne in the Sky, Tarzāna katapulta, brauciens ar bobu vasarā, YEKO fotosesija un Oriģinālā fotosesija studijā. Brauciens ar kartingu Preses namā, YOLO bāra/restorāna brančs, Macaroons meistarklase, brauciens haskiju pajūgā.

Sapņu piedzīvojums:
Nakts brauciens jūrā "Ziemeļblāzmai pa pēdām"!


Aļona Cimbaļuka Aļona Cimbaļuka
Aļona Cimbaļuka Klientu apkalpošanas speciāliste

Dāvanu serviss novērtēju:
Radošu komandu, ar kuru katra diena liekas savādāka. Iespēju iegūt jaunu pieredzi, izbaudīt kaut ko nepierastu.

Mana lielākā aizraušanās:
Mūzika un aktīvā atpūta.

Nesenie piedzīvojumi:
Lēciens ar izpletni no rekordliela augstuma Lietuvā, vakariņas tumsā "Dine in the Dark", Brauciens ar Ferrari un Lamborghini Rīgas ielās un Biķernieku trasē, Kartingi Kartinga pasaulē un Preses namā, Fondjū kafejnīcā Mierā, Mežakaķis, MyEscape kvests „GORDONS PRET E-CORP”, Brauciens ar kvadracikliem, nakts brauciens ar laivām pa Rīgas kanālu, Kvests realitātē „Slepenā istaba”, Vakariņas restorānā "Boulevard 33", Lidojums ar paraplānu, Lidojums AERODIUM, Brunch in the Sky, PanCars automašīnu noma, Fotosesija pie Andreja Djadiščeva, LĀZERTAG spēle „Poligon-1” arēnās, Ekskursija pa Aldara Alus muzeju, Brauciens ar drifta tricikliem, Champagne in the Sky, Brauciens ar forumulu 3 Biķernieku trasē, Brauciens pa Daugavu vikingu laivā, Brauciens sniega suņu pajūgā, Vakariņas restorānā "GADALAIKI", Konditorejas meistarklases, Klubu pokera spēles apmācība.

Sapņu piedzīvojums:
Dinner in the Sky un Lidojums ar gaisa balonu!


Dāvanu ekspertu komanda Dāvanu ekspertu komanda
Dāvanu ekspertu komanda

Nesenie piedzīvojumi:
Psaiho.lv šausmu trase, EscapeRoom.lv apmeklējums - Pamestais dzīvoklis № 16 un Slepenais cietums № "2914", Dinner in the Sky - Pusdienas debesīs, Nakts brauciens ar laivām, brauciens ar kvadracikliem pa bezceļiem, NOGAME quest, lēciens ar gumiju, zefīru pagatavošanas meistarklase, brauciens haskiju pajūgā, Preses nama kartingi, Ātruma cilts kartingi.