<b>VIVITA VĪKSNA</b> <b>VIVITA VĪKSNA</b>
VIVITA VĪKSNA
Filiāles vadītāja

Dāvanu serviss novērtēju:
Cilvēkus ar kuriem strādāju un viņu aizrautību!

Mana lielākā aizraušanās:
Tādu ir daudz, šobrīd topā ir dejošana sākot no Kubas salsas ritmiem, beidzot ar karstasinīgo regatonu. Un noteikti ceļošana, iepazīt vēl nezināmas vietas un atklāt to noslēpumus.

Nesenie piedzīvojumi:
Braucienu ar zaļo vardi un Dinner in the Sky, brauciens ar bobu vasarā! Brauciens ar kartingu Preses namā, YOLO bāra/restorāna brančs.

Sapņu piedzīvojums:
Iedzert šampanieti Kasablankā "Rick's café” skanot “As Time Goes By”!


<b>AĻONA CIMBAĻUKA</b> <b>AĻONA CIMBAĻUKA</b>
AĻONA CIMBAĻUKA
Personāla un tirdzniecības tīkla vadītāja

Dāvanu serviss novērtēju:
Radošu komandu, ar kuru katra diena liekas savādāka. Iespēju iegūt jaunu pieredzi, izbaudīt kaut ko nepierastu.

Mana lielākā aizraušanās:
Mūzika un aktīvā atpūta.

Nesenie piedzīvojumi:
Lēciens ar izpletni no rekordliela augstuma Lietuvā, vakariņas tumsā "Dine in the Dark", Brauciens ar Ferrari un Lamborghini Rīgas ielās un Biķernieku trasē, Kartingi Kartinga pasaulē un Preses namā, Fondjū kafejnīcā Mierā, Mežakaķis, MyEscape kvests „GORDONS PRET E-CORP”, Brauciens ar kvadracikliem, nakts brauciens ar laivām pa Rīgas kanālu, Kvests realitātē „Slepenā istaba”, Vakariņas restorānā "Boulevard 33", Lidojums ar paraplānu, Lidojums AERODIUM, Brunch in the Sky, PanCars automašīnu noma, Fotosesija pie Andreja Djadiščeva, LĀZERTAG spēle „Poligon-1” arēnās, Ekskursija pa Aldara Alus muzeju, Brauciens ar drifta tricikliem, Champagne in the Sky, Brauciens ar forumulu 3 Biķernieku trasē, Brauciens pa Daugavu vikingu laivā, Brauciens sniega suņu pajūgā, Vakariņas restorānā "GADALAIKI", Konditorejas meistarklases, Klubu pokera spēles apmācība.

Sapņu piedzīvojums:
Dinner in the Sky un Lidojums ar gaisa balonu!


<b>MONTA SKUJIŅA</b>
MONTA SKUJIŅA
Mārketinga menedžere

Dāvanu serviss novērtēju:
Piedzīvojumus, jo bez tiem dzīve nebūtu interesanta. Komandu, jo pateicoties šiem cilvēkiem katru dienu iesāku ar smaidu.

Mana lielākā aizraušanās:
Ceļošana, kas sniedz iespēju iepazīt gan citas kultūras, gan pašai sevi un savas robežas.

Nesenie piedzīvojumi:
Dine in the Dark, dažādas izlaušanās spēles un kvesti, Joker kluba apmeklējums, pasažiera brauciens ar Lamborghini, SPA atpūta "Hotel Ezeri", kartingi, vakariņas "Goldingen Room", profesionāla fotosesija, ekskursija alus muzejā, šokolādes fondjū.

Sapņu piedzīvojums:
Baudīt aukstu kokteili Phi Phi salā saulei rietot.


DĀVANU EKSPERTU KOMANDA<br><br> DĀVANU EKSPERTU KOMANDA<br><br>
DĀVANU EKSPERTU KOMANDA

Nesenie piedzīvojumi:
Psaiho.lv šausmu trase, EscapeRoom.lv apmeklējums - Pamestais dzīvoklis № 16 un Slepenais cietums № "2914", Dinner in the Sky - Pusdienas debesīs, Nakts brauciens ar laivām, brauciens ar kvadracikliem pa bezceļiem, NOGAME quest, lēciens ar gumiju, zefīru pagatavošanas meistarklase, brauciens haskiju pajūgā, Preses nama kartingi, Ātruma cilts kartingi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.