Kaķīškalns

Atpūtas komplekss “Kaķītis” ir radīts ar mērķi piedāvāt izklaides iespējas un patīkamas emocijas gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan romantikas un miera mīļotājiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Kaķīškalns ir lieliska atpūtas vieta Siguldā, Senču iela 1, kas domāta gan lieliem, gan maziem. Kaķīškalnā pieejamas divas nobraucienu trases: Lielā trase 320 m gara ar 80 m augstuma starpību; piemērota slēpotājiem ar iepriekšēju pieredzi, “Tablešu” tipa pacēlājs, ar celtspēju 700 cilvēki stundā; nakts apgaismojums. Mazā trase, ~100 metrus gara ar 10 m augstuma starpību; piemērota bērniem, iesācējiem, troses pacēlājs ar rokturiem, aprīkota ar nakts apgaismojumu. Kaķīškalns piedāvā inventāra nomu 110 slēpju un 25 snovborda komplektu apmērā, kā arī iespējams izvēlēties savu instruktoru kādai no piedāvātajām aktivitātēm uz kalna. Kaķīškalns ir lieliska izvēle atpūtai ar ģimeni vai mīļoto cilvēku, lieliska atpūta nesteidzīgas dienas garumā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!