Irita Rozentāle - rokraksta analīzes speciāliste

Ja vēlies uzzināt par sevi vairāk, vai uzzināt stiprās puses, tad atšifrē sava rokraksta kodu! Iepazīsti sevi caur savu rokrakstu un uzlabo savu dzīves kvalitāti
Izkārtojums
Atrastas: 1
Irita rokraksta analīzi sāka apgūt 2017.gadā pie vienīgās Latvijā grafoloģes Anitas Milleres, un joprojām turpina to apgūt. Sākotnēji viņas mērķis bija iemācīties lasīt savu rokrakstu, lai iepazītu pati sevi. Pēc pāris gadiem Irita sāka pievērsties arī citu cilvēku rokrakstiem, sākot saņemt uzaicinājumus piedalīties pasākumos vai projektos, gūstot par savu darbu labas atsauksmes. Iritas grafoloģijas praksē palīdz viņas izglītība un zināšanas psiholoģijā, padziļināti tieši biznesa un sporta psiholoģijā, kā arī viņas darba pieredze saistībā ar komunikāciju un cilvēkiem personāla vadības jomā. Rokraksta analīze ir viena no iespējām kā krāsaini un ar aizrautību dzīvot. Irita uzskata, ka ir lieliski cilvēkiem palīdzēt sevi labāk iepazīt un uzdrošināties paveikt lietas, par ko jau sen ir sapņojuši.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.