Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Glempings Klaukas

Daba, miers un klusums, putnu čivināšana un vējš kokos! Izbaudi neatkārtojumu pieredzi esot dabā, turklāt ļoti komfortablā veidā! Glempings "Klaukas" piedāvā vairākas labiekārtotas teltis, kurās atradīsi ērtas gultas! Izbaudi baudpilnu atpūtu dabā!
Izkārtojums
Siguldā, dēvētā arī par Latvijas mazo Šveici, starp bieziem mežiem, smilšakmens klintīm un pilīm atrodas glempings "Klaukas". Specifisks kempinga veids, ļoti īpašiem dabas draugiem pašā Gaujas krastā. Piedāvā 8 labiekārtotas teltis ar elektrību. Katrai teltij piešķirta sava individualitāte. Piedāvā izmantot koplietošanas virtuvi, viesu koplietošanas telti ar lasītavu un wifi pieeju, koplietošanas dušu ar siltu ūdeni un labierīcībām. Apkārtnē var nodarboties ar tādām aktivitātēm kā velobraukšanu un makšķerēšanu, kā arī doties pārgājienos. Rīgas jūras līcis ir vien 53 km attālumā. Pirmkārt, glempings “Klaukas” atrodas Paradīzes kalna pakājē. Otrkārt, glempings ir Kombučas Dzīvības dzēriena brūvētava, kas izveidota 2015.gada pavasarī. Treškārt, glempings ir DOMA. Glempingu "KLAUKAS" izveidoja viena ģimene ar mērķi radīt produktus, kuriem paši tic, un veidot vietas, kur domām raisīties.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!