Mana aizraujošā vasara foto konkurss

Foto konkurss "Mana aizraujošā vasara!"

Vasara ir klāt! Vai esi jau izmēģinājis ko nebijušu un aizraujošu? Varbūt aizraujoši piedzīvojumi bijuši pagājušajā gadā?!?

Iesūti mums fotogrāfijas kāda ir Tava vasara un laimē dāvanu karti 25 Ls vērtībā no DāvanuServiss.lv vasaras aktivitātēm!
Viens laimīgais iegūs galveno balvu un 2 dalībnieki saņems veicināšanas balvas no DāvanuServiss.lv!

Konkursa norise:

1. Iesūti fotogrāfijas līdz šī gada 21. jūlijam;
2. Fotogrāfijas, kas atbildīs konkursa noteikumiem, tiks publicētas DāvanuServiss.lv - Facebook.com un Draugiem.lv lapās.
3. Balsošana norisināsies līdz šī gada 21. jūlijam;
4. 22.jūlijā visas fotogrāfijas, kas būs ieguvušas 50 un vairāk ''Patīk'' piedalīsies cīņā par galveno balvu. Foto konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 22.jūlija dienas beigās.

Konkursa noteikumi:

1. Fotogrāfijām jāatbilst konkursa tēmai – “Mana aizraujošā vasara!”;
2. Fotogrāfijas jāsūta uz e-pasta adresi – [email protected] līdz 21.jūlijam (ieskaitot). E-pastā jānorāda savs vārds un kontaktinformācija, kā varam sazināties;
3. Viens dalībnieks var iesūtīt līdz 5 attēliem!

Sūti savu fotogrāfiju un laimē!
Lai veicas!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.