BALTIC BEES

Piedāvājam Jums izmantot pasaulē unikālu iespēju – iejusties reaktīvās lidmašīnas pilota lomā un izbaudīt aerobātisko lidojumu. Lidmašīna L-39C ir divvietīga reaktīvā lidmašīna. Kopā ar mūsu pilotu-instruktoru Jūs varēsiet pacelties debesīs un piedzīvot visas sajūtas, ko piedzīvo pilots veicot augstākās pilotāžas elementus.
Izkārtojums
Baltic Bees Jet Team tika izveidota 2008.gadā, tā ir civilā aerobātisko lidojumu demonstrēšanas komanda, kas atrodas Tukumā, vien 60km attālumā no Rīgas. Baltic Bees ir bijusi pirmā izveidotā augstākās pilotāžas profesionālā aviācijas grupa, ar mērķi piedalīties visdažādākajos aviācijas svētkos un lidmašīnu izrādes, kas tie organizētas ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Grupas nosaukums "Baltic Bees" izdomājusi kompānijas vadība, ar domu izveidot oriģinālu grupu ar savām īpatnībām – grupas nosaukums ir attēlots uz lidmašīnām un atsevišķu pilotu uniformu elementiem, kā arī pilotu aksesuāriem. Grupa prot izpildīt visas augstākās pilotāžas standarta figūras, kā arī grupai ir individuālo figūru un citu sarežģītu elementu arsenāls, kas tika izdomāts kopā ar pilotiem profesionāļiem, kuri ir ieviesti dažāda veida programmās, atkarībā no lidmašīnu skaita grupā.
Pagājuša gadsimta sākumā, brāļi Raiti aizsāka aviācijas ēru, izveidojot pirmo lidmašīnu pasaulē, pat nezinot, ka šodien debesīs lidos ne tikai parastās lidmašīnas, bet arī reaktīvās. Baltic Bees lidojumiem izmanto L–39C Albatros reaktīvo lidmašīnu, kas ir divvietīga mācību treniņ-lidmašīna un ir viena no labākajām lidmašīnām savā sfērā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!