Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Atpūtas komplekss "Leiputrija"

Klusais kempings, viesu nams un atpūtas parks “Leiputrija” ir brīnišķīga vieta atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Baudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas, atpūtieties pēc sirds patikas: sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklu mugurās.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Tūristu un atpūtas parks "Leiputrija" ir jauna un brīnišķīga vieta atpūtai, te pat netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, blakus skaistam mežam un Gaujas senteku ielokā. Atpūtas parkā iespējams baudīt gan Latvijas lauku mieru, gan dabas labumus, gan aktīvu un veselīgu atpūtu dažādākajos veidos – sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadrciklos un laivu braucieniem pa Gauju.
Plašā un skaistā lauku teritorijā atpūtas kompleksā "Leiputrija" ietvaros ir ideāli piemērota lielām viesībām, sporta spēlēm un korporatīvo pasākum rīkošanai, tieši tādēļ atpūtas komplekss piedāvā iznomāt visu kompleksu vai viesu namu.
Atpūtas kompleksa ietvaros pieejams plašs kempings, kas lieliski piemērots ģimenēm, pārīšiem, kompānijām un arī nometnēm – t.i. visiem Jums, kas vēlas baudīt labu naktsmieru un atpūtu bez ballīšu trokšņiem un mūzikas. Kempingā ir dažāda lieluma kempinga mājiņas, labiekārtota telšu zona un neliels tūristu treileru/kemperu parks.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!