Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Pirts vakars - ģimenei vai draugu kompānijai

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Pirts vakars - ģimenei vai draugu kompānijai

Ādažu novads
1-8 pers.

92 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
92 €

Pirts vakars - ģimenei vai draugu kompānijai

Uzmet garu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atpūtas komplekss „Leiputrija“ piedāvā nelielu, omulīgu, ar malku kurināmu latviesu pirtiņu kompānijām līdz 8 personām, netālu no Rīgas. Viss kā pienākas: pirts, dvieļi, čības, pirts slotas, zāļu tēja un šī piedāvājuma ietvaros auksto mini baseinu uzsauksim! Aukstais mini baseins – tiem, kam prasās asāku izjūtu. Pirts mājā ir: atpūtas telpa, ģērbtuve, duša, wc, pirts telpa. Labākais piedāvājums atpūtai ar ģimeni vai nelielā draugu lokā. Viss, par ko Jums atliek parūpēties, ir laba kompānija.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pirts mājas noma (līdz 5h, līdz 8 personām);
  • Dvieļi, čības, zāļu tēja, pirts slotas;
  • Auksto baseinu uzsaucam! Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojuma daļa „aukstais mini baseins zem klajas debess“ tiek piedāvāts ar nosacījumu, ka gaisa temperatūra nav zemāka par -5 grādiem. Pārējās pakalpojuma daļas tiek piedāvātas jebkuros laikapstākļos, visa gada garumā.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas baudīt pirts priekus draugu vai ģimenes lokā!

Izbaudi pirts priekus!


Informācija

Vieta

Ādažu novads

Apģērbs

Pirtij nepieciešamais (pēc katra cilvēka ieskatiem): papildu dvielis, pirts palags, pirts cepure.

Laiks

5 stundas

Dalībnieki

1 līdz 8 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojuma saņēmējam (atbildīgajai personai, kas atbildēs par visu kolektīvu) jābūt vismaz 18 gadus vecai. Persona, kas pieņems nomā telpas un inventāru (pakalpojumu), būs atbildīgā persona gan attiecībā uz nomā pieņemto īpašumu un mantu, gan attiecībā uz savu un pavadošo personu veselību un dzīvību, kā arī iespējamo rīcību vai bezdarbību. Ik viens viesis pirms pakalpojuma izmantošanas ir aicināts izvērtēt savas veselības atbilstību pakalpojuma saturam (un otrādāk), un izvērtēt iespējamos riskus, kas ar to saistīti.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.