Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Alises Rozes Dizaina Studija / mācību centrs

Alises Rozes dizaina studija/ mācību centrs piedāvā apmeklēt dažādus mākslas un hobiju kursus: foto kursi, floristikas kursi, zīmēšanas kursi, gleznošanas kursi, stila kursi sievietēm, vizāžistu kursi, video filmēšana un montāža, dārza un ainavu dizaina kursi, interjera dizaina un aktiermeistarības kursi.
Izkārtojums
Pašā galvaspilsētas centrā Rīgā, Kr. Barona ielā 59/61 darbojas Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs. Tiem, kuri vienkārši vēlas pavadīt brīvo laiku patīkamā, inteliģentā sabiedrībā radošā gaisotnē mājīgās telpās, bagātinot savu iekšējo pasauli, vienlaikus radot reālas mākslas vērtības savam un savu tuvinieku priekam, iespējams izvēlēties kādu no četrpadsmit studijas piedāvātajām mācību programmām. Dažas no tām ir tik unikālas, ka pat savu darbības sfēru speciālisti dodas uz mācību centru savu profesionālo zināšanu pilnveidošanai. Pasniedzēju sastāvs nokomplektēts no radošām un interesantām personībām - labākajiem savas nozares speciālistiem, administratores vienmēr parūpējas par aromātisku kafiju vai tēju, cepumiem un draudzīgu atmosfēru pauzēs, un viss mācību centrs kopā rūpējas par savu kursantu ērtībām, meklējot arvien jaunus un aktuālus līdzekļus, kā padarīt kursus pieejamus ikvienam interesentam, neatkarīgi no dzīvesvietas un ikdienas nodarbošanās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!