Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

WOW Experience Center

Atklāšanas prieks un aizraujošas nodarbes visai ģimenei! WOW izklaides centrs ir lieliska vieta, kur saturīgi pavadīt laiku un smelties jaunus iespaidus kopā ar bērniem un draugiem.
Izkārtojums
WOW izklaides centrs Igaunijā ir lieliska vieta, kur var ne tikai lieliski pavadīt laiku kopā ar bērniem un draugiem, bet arī iegūt jaunas zināšanas. Centra eksponāti ir veidoti tā, lai ikviens apmeklētājs varētu tos izmantot pēc iespējas patstāvīgāk un praktiskāk bez darbinieku palīdzības.
WOW izklaides centrs ir veidos no piecām zonām – aktīvā, ūdens, enerģijas, simulatoru un bērnu. Aktīvā zona būs vairāk paredzēta jaunākiem, vecumā no 6 līdz 16, kurā būs iespēja izlēkāt pa batutu, vienlaicīgi uz ekrāna vērojot savu virtuālo attēlu, iziet šķērļu joslu un daudzas citas aktīvās aktivitātes. Ūdens zona būs visas iespējas rotaļām ar ūdeni un ūdenī – sev apkārt izveidot milzīgu ziepju burbuli un iepazīsti ūdeni kā maģisku dabas parādību. Enerģijas zonā iepazīsti vēja un saules enerģiju, bet simulatoru zonā izmēģini dažāda veida virtuālās realitātes ierīces, izspēli kādu auto sacīkšu spēli vai piedzīvo citu pasauli savā acu priekšā ar VR brillēm. Pašiem mazākajiem, vecumā no 2 līdz 6, interesanta būs bērnu zona, kurā bērni varēs šļūkt pa slidkalniņu, rāpties pa klinšu sienu un celt mājas no lieliem, mīkstiem spēļu klučiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!