Vairāku mērķu vaučers

 
Vairāku mērķu vaučers – tā ir Tava iespēja izvēlēties!

Vairāku mērķu vaučeri iespējams izmantot gan mūsu ieteiktajai dāvanai, gan jebkuram citam piedāvājumam no saraksta.

1. Izvēlies!

Sarakstu ar pieejamajiem piedzīvojumiem vari apskatīt šeit: www.davanuserviss.lv/rezervacijas. Viss, kas Tev jādara, ir jāievada sava vairāku mērķu vaučera rezervācijas kods.

Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.

2. Rezervē!

Izvēlies savu piedzīvojumu, sazinies ar pakalpojuma sniedzēju un veic rezervāciju. Kontaktinformāciju atradīsi, atvertot izvēlēto piedzīvojumu, mājas lapā vai jaunajā vaučerī.

3. Piedzīvo!

Dāvanu karte būs jauzrādā pakalpojuma sniedzējam pirms piedzīvojuma!

 

Ja savu vairāku mērķu vaučeri vēlies apmainīt pret dārgāku vai vairākiem lētākiem piedzīvojumiem, izvēlēto dāvanu/as ievieto pirkuma groziņā.

Pie apmaksas, atlaides laukā, ieraksti savu vairāku mērķu vaučera rezervācijas kodu, kas kalpos kā norēķins. Vajadzībs gadījumā piemaksā starpību. Gatavs - saņem savas jaunās dāvanu kartes!

Ņem vērā! Vairāku mērķu vaučera derīgums termiņš paliek nemainīgs izvēloties citu piedzīvojumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.