Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

TĒVIŅU MĀJAS VĪNS

"Tēviņu mājas vīns" ir ar garšas noslēpumu, kurš meklējams Zemītes auglīgajā mālā un darītpriekā. Mājas vīns tiek gatavots no dabīgiem augļiem ir bez konservantiem un krāsvielām.
Izkārtojums
Kandavas novadā, Zemītes pagastā atrodas mājas vīnu ražotne "Tēviņu". Vīna darītava atrodas augstā vietā un no tās paveras burvīgs skats uz skaistām dabas ainavām. "Tēviņu" nosaukums radies no blakus esošās senču svētvietas "Tēviņkalns", vīna darītava tapa 2014.gadā turpat mājas pagrabiņā. Vīns tiek brūvēts no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem, ogām un to sulām.
"Tēviņu" mājas vīniem piemīt raksturīga intensīva krāsa, aromāts un garša, jo iegūtie izejmateriāli vīnam aug minerāliem bagātā māla augsnē. Vīnu raudzēšanas procesa tiek izmantoti tradicionalie vīnu raugi un to nogatavināšanas procesā tiek izmantots ozols.
Vīna darītava piedāvā visa veida vīnus - sausos, pussausos, saldos –, to gatavošanā izmanto dažādu šķirņu ābolus, avenes, zemenes, ērkšķogas, mellenes, jāņogas, plūškoka ogas un daudzas citas dabas veltes, pat pienenes un pīlādžus. Tēviņu” vīna darītavas īpašais produkts ir „Aveņu dzirkstošais vīns”, kurš gatavots Tradicionālajā metodē. 2017.gadā "Tēviņu" uzsāka destilātu gatavošanu no augļiem un ogām, šobrīd lepojas ar savu destilātu "Latvadoss", kas gatavots no ābolu sidra.
Vīna darītavas "Tēviņu" gatavotos vīnus var iegādāties ražotnes veikalā, tomēr vīnmīļiem iespēja arī doties ekskursijā un vīnu degustācijas baudījumā uz "Tēviņu" ražotnes sirdi – mājas vīnu pagrabiņu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!