Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Rūjienas Saldējums

Piesakies gardai ekskursijai! Iespēja apciemot Rūjienas saldējuma fabriku un degustēt mūsu ražotos gardumus! Rūjienas Saldējuma misija ir radīt gardus un drosmes pilnus produktus, kas atmodinātu cilvēkos vēlmi un duku piepildīt savus sapņus. Rūjienas saldējums, kas gatavots no dabīga piena un krējuma, ir gadsimtos pārbaudīta vērtība.
Izkārtojums
Te, Rūjienā, jau izsenis kaut kas ir gaisā. Te pastumj malā mākoņus, lai tev būtu saule. Te iedod tev drosmi, iesaiņotu zilā saldējuma papīrītī. Lai tu atcerētos – ko tu patiesībā vēlies, pēc kā tu tiecies, kas dara tevi laimīgu. Te rosās tie, kas aizvien vēl tic un zibeņo laimīgumam, pieplūdumam, sev.
Rūjiena ir mākoņainākā vieta Latvijā. Iespējams, tieši tāpēc te ražotais saldējums garšo tik labi. Iespējams, tas ir Rūjienas gaiss, mākoņi, kas padara to tik īpašu, kreptīgu. Un iedvesmo ikvienu uz lielām lietām, kurš nogaršojis šejieniešu saldējumu. Rūjienas Saldējums ir pašmāju brīnums - tikai šejieniešiem piederoša saldējuma ražotne, kas atrodas mazā, zaļā pilsētā mežu un pļavu ielokā- Rūjienā. Pilsētā Ziemeļlatvijas mežos, kas izsenis bijusi slavena ar savu īpašo gaisu - neskatoties uz to, ka šī ir mākoņainākā vieta Latvijā, te allaž pulcējušies radoši ļaudis un piepeši sākuši darīt īstas, paliekošas lietas.

Rūjienas Saldējuma ražotne pirms daudziem gadu desmitiem radīta, īstenojot vietējo piensaimnieku dullāko sapni. Pirms tam te bijusi lielākā pienotava Baltijā. Kā arī, saldējuma ražotne aizvien vēl darbojas leģendārajās telpās, turot godā tradīcijas. Rūjienas Saldējums gadu gadiem ražojis īstu saldējumu no piena un krējuma, izmantojot dabīgas, riktīgas izejvielas. Rūjienas Saldējums ir stāsts par sapņiem un duku tos īstenot. Īstenot pēc labākās sirdsapziņas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!