Pegasa Pils SPA& resort komplekss

SPA viesnīca un restorāns “Pegasa Pils” atrodas Baltijas jūras pērles pašā centrā – kūrortpilsētā Jūrmalā, netālu no Jomas ielas, 20 metrus no koncertzāles “Dzintari”.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Viesnīca "Pegasa Pils" atrodas kūrortpilsētas Jūrmala centrā, tikai 50 metru attālumā no maģiskā Rīgas jūras līča pludmales. Viesnīcas ēka ir celta 1900.gadā un tā ir Jūrmalas vēlā jūgendstila arhitektūras piemineklis, ēka restaurēta 2002.gadā. Rekonstrukcijas laikā ir saglābti pagājušā gadsimta elementi, tos tikai atjaunojot. 20. gadsimta sākumā šī ēka kalpoja kā atpūtas vieta Jūrmalas viesiem un savu neatkārtojamo stilu un viesu uzņemšanas tradīcijas ir saglabājusi līdz mūsdienām.
Viesnīcā ir 38 mājīgi ekskluzīvi numuri, kas ieturēti vēlā jūgendstilā, ar franču balkoniem. "Pegasa Pils" piedāvā Jums iespēju ne tikai nakšņot viesnīcas karaliskajos numuriņos, bet arī uzlabot Jūsu veselību viesnīcas ierīkotajā SPA kompleksā. SPA-baseins ar hidromasāžu relaksē un noņem nogurumu. Ūdens baseinā ir bagāts ar ozonu, kas padara ādu jaunāku un dāvina neaizmirstamu baudu. Savukārt, bagāts ozonu gaiss ir līdzīgs kalnu gaisam.
Viesnīca piedāvā ne tikai SPA kompleksu, bet arī sanatoriju – ārstniecības ceļazīmes ,kuras ir novirzītas uz atpūtas un rehabilitācijas fizisko, intelektuālo un emocionālo spēku atjaunošanu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!