Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

NOGAME.LV

“NOGAME.lv” ir īstā vieta tiem, kuriem patīk noslēpumi un mistika, un iespēja iejusties detektīva lomā. Šeit Tu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem varēsi pavadīt aizraujoši laiku, atrisinot dažādus uzdevumus un mīklas. Lieliska vieta nervu kutinošai atpūtai ar adrenalīna piesitienu!
Izkārtojums
Atrastas: 1
NOGAME.LV jau no 2015.gada izaicina Tevi pārbaudīt savu loģisko domāšanu ar dažādiem uzdevumiem un mīklām ar mērķi izlausites. NOGAME – tā ir realitāte, kurā ir iespēja sajusties kā īsta stāsta varonim. Visas darbības notiek pēc scenārija, kurā tu pats spēlē galveno lomu. Tev būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas, kuras aizvedīs tevi pie pašas galvenās atslēgas, lai izkļūtu laukā.
Tev tiek dota viena stunda, precīzi 60 minūtes jeb 3600 sekundes, lai pārbaudītu savas spējas, vai tu spēsi atrast – kā izkļūt no šīs istabas, kurā esi izslodzīts. Ja tu nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un tev to nāksies iet vēlreiz nākamreiz.
Dažādas uzdevuma tēmas, dažādas grūtību pakāpes, dažādas emocijas. Izvēlies trakā zinātnieka darbnīcu, un tu ienirsi zinātnisko pētījumu atmosfērā. “Amnēzijā”, tu aizmirsīsi reālo dzīvi un sāksi visu no sākuma. Jūs tiksiet ieslēgti eksperimentāla tipa psihiatriskās slimnīcas palātā. Iegrimsiet mistiskā stāstā, kurš ir pilns ar noslēpumiem un nestandarta uzdevumiem. Pamazām vācot informāciju, un atrisinot uzdevumus, gūsiet lielāku skaidrību par to, kas šeit notiek. "Aiz stikla" – milzīgs interaktīva daudzums tevi var novest strupceļā. “Psylab” – bezgalīga emociju plūsma, kuru tu noteikti ilgi atcerēsies. Tematiskās dekorācijas, skaņas un gaismas efekti ielenks jūs noslēpumainajā spēles atmosfērā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!