Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

KURSHI HOTEL & SPA

Viesnīcā ir SPA centrs, kurā tiek piedāvātas ķermeņa kopšanas un sejas kopšanas procedūras un masāžas, kā arī manikīrs un pedikīrs, Šarko duša, tvaika pirts un sauna. Viesnīcas pagalmā ir izvietots restorāns "Kurshi Terrace", kurā tiek pasniegti starptautiskās virtuves ēdieni ar vietējiem, sezonāliem produktiem.
Izkārtojums
Viesnīca Kurshi Hotel & SPA ir 4 zvaigžņu viesnīca Jūrmalā, kas atrodas Dubultos, vien 5 minūšu gājienā no jūras. Viesnīca dizains ir veidots tā, lai apvienotu kopā vēsturisko ar mūsdienīgo. Viesnīcas vēsturiskais stāsts vijas pa Kuršu cilti – vienu no baltu tautām, kas pirms tūkstoš gadiem apdzīvoja lielu daļu Latvijas teritorijas, Latvijas rietumdaļu. Viesnīca viesu atpūtai piedāvā 42 modernus un mājīgus viesu numurus un Jaunus Viesu apartamentus atsevišķā ēkā. Interesanta vide mazākajiem viesnīcas apmeklētājiem – rotaļu laukums un īpaša bērnu ēdienkarte restorānā Kurši Terase, kas piedāvā mūsdienīgus latviešu ēdienus, kā arī klasiskus Eiropas virtuves ēdienus savā interpretācijā.
"Kurshi Hotel & SPA" viesnīcas simbola skaidrojums arī meklējams tālajā pagātnē, kuršu senajās zīmēs – saules simbols. Saules simbols ir bijis viens no svarīgākajiem simboliem baltu tautu senajos rakstos un zīmēs. Simbolā ir ietverts saules ceļš, kas ataino procesu nemitīgo mainību, ar nozīmi, ka nekas neapstājas uz vietas, laiki mainās un jūk.
Viesnīcas misija – piedāvāt mājīgu vietu un sniegt patīkamas sajūtas un atmiņas viesiem –, bet pamatvērtība vienmēr ir bijusi un būs viesi!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!