Kļūsti par Dāvanu Serviss zīmola vēstnesi - veido unikālu saturu!

Dāvanu Serviss meklē līdzīgi domājošos - aizrautīgos, radošos, enerģiskos piedzīvojumu meklētājus! Vai Tev patīk gūt jaunus iespaidus un dalīties ar tiem? Ķer iespēju izdzīvot adrenalīna pilnus momentus, patīkamu atpūtu vai garšīgas pieredzes - un veido unikālu saturu!


Piesakies, ja:

  • Tev ir vismaz 1500 sekotāju Instagram vai TikTok profilā;
  • Tev patīk veidot sociālo mediju saturu;
  • Tev ir vismaz 18 gadu;
  • Tu vēlies doties Dāvanu Serviss piedzīvojumos!

Lai pieteiktos, izpēti Dāvanu Serviss piedāvājumus un izvēlies, kurus trīs Tu vēlētos piedzīvot visvairāk. Līdz 21.08.2023. sūti e-pastu uz [email protected] ar šiem piedāvājumiem un pastāsti mums, kāpēc tie Tevi piesaistīja. Tāpat e-pastā iekļauj īsu aprakstu par sevi un savām interesēm. Neaizmirsti arī pievienot saiti uz Tavu Instagram un/vai Tiktok profilu!

Mēs izskatīsim visus pieteikumus un līdz 26.08.2023. sazināsimies ar tiem cilvēkiem, kuri iegūs iespēju kādu no piedzīvojumiem izmēģināt bez maksas.

Pieredze Tev būs jāatspogoļo savos sociālo mediju kontos, publicējot vismaz vienu ierakstu par izvēlēto piedzīvojumu. Palūgsim Tevi mums pastāstīt, kā kopumā Tev patika piedāvājums, kā arī atsūtīt mums fotogrāfijas un video, kas tapa piedzīvojuma laikā. Tāpat Tev būs jāpadalās ar izveidoto publikāciju rezultātiem - ekrānšāviņu ar storiju un video skatījumiem, ierakstu “Patīk” daudzumu, saišu klikšķiem un tamlīdzīgi.

Ņem vērā: ja mēs Tevi izvēlēsimies, Tev piedzīvojumā būs jādodas mēneša laikā. Savukārt publikācijai Tavos sociālo mediju kontos būs jāparādās vienas nedēļas laikā no piedzīvojuma izmēģināšanas.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.