Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kartinga Halle High Voltage

Jūs no jauna sagaida ātruma un azarta pilni kartingu braucieni, kā arī ballītes un turnīru pasākumi! Brīnišķīga iespēja izbaudīt laiku ar mīļajiem un lekt sīvā sacensībā vai sarīkot lielisku izklaidi pašiem mazākajiem, High Voltage parūpēsies par Jūsu aktivitāti un komfortu, būs gan azartiski, gan neaizmirstami piedzīvojumi.
Izkārtojums
Lielākā elektrokartingu halle Baltijas valstīs- High Voltage-, kas saviem klientiem piedāvā neaizmirstamus un azarta pilnus braucienus ar Latvijā ražotiem elektrokartingiem, kā arī daudz ko citu. Kartingu braucieni: Neaizmirstami braucieni ar mūsu elektrokartingiem. Pieaugušo kartings paredzēts no 14 gadu vecuma (augums 140 – 215 cm). Bērnu kartings paredzēts no 4 gadu vecuma (augums 110 – 140 cm). Turnīri un ballītes: Viens par visiem - visi par vienu? Vai tomēr - kurš kuru?! Pie High Voltage iespējams sacensties roku rokā, īstenojot komandu turnīrus, taču azartiskākajiem autosporta cienītājiem un pozitīvas enerģijas medniekiem piedāvā īstenot sacensības, kurās katrs braucējs startē individuāli.  Pie High Voltage būs iespēja īstenot labākās bērnu ballītes vai arī rīkot sīvas sacensības ar kartingiem!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!