Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kanāla Motorlaivu Kompānija

Klientiem tiek piedāvāti gan individuāli, gan grupu braucieni pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas Vecrīga, kā arī kreisajā Daugavas krastā, tādējādi ļaujot redzēt pilsētu no cita skatu punkta. Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā.
Izkārtojums
SIA “Kanāla motorlaivu kompānija” (“Rigabycanal) ir progresīvs tūrisma nozares uzņēmums ar vairāk kā astoņu gadu veiksmīgu pieredzi Latvijas tirgū. “Rigabycanal” ir ūdens satiksmes un ekskursijas tūrisma projekts, kas atrodas pilsētas centrā. Šogad tiek atvērts trīspadsmito sezonu un piedāvā saviem klientiem gan individuālus, gan grupu braucienus pa kanālu gar Vecrīgu un Daugavu. Privātas rezervācijas gadījumā iespējamais intervāls starp braucieniem var būt lielāks ~ 40 min. Ja vēja ātrums brāzmās pieaug līdz 18-20 metriem sekundē, braucieni nenotiek. Pastāv iespēja mainīt maršrutu vai kursēt pēc cita grafika – slikta laika, lietus, stipra vēja vai augsta ūdens līmeņa gadījumā. Ņemiet līdz viedtelefonu un austiņas audio gidam. Vēsākām dienām uz katra kuģīša pieejami silti pledi. Pašiem mazākajiem pasažieriem (0 – 6 gadi) bez maksas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!