Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu (1 pers., 1h)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu (1 pers., 1h)

Rīga
1 pers.

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
15 €

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu 

Interesants brauciens!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet interesantu braucienu pa Rīgas kanālu ar senlaicīgu koka kuģīti. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas, Vecrīga un kreisais Daugavas krasts, ļaus redzēt pilsētu no cita leņķa. Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā. Brauciens notiek ar kuģītī „Darling”, „Maria” un „Rebeka”.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu vienai personai;
  • Brauciena ilgums viena stunda.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas doties patīkamā braucienā ar kuģīti.

Patīkami un relaksējoši pavadīts laiks!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Kuģīši divos maršrutos veic vienas stundas apļa braucienu, piestājot pieturās – Bastejkalns, Stockmann, Spīķeri, Radisson, Lielais Kristaps, Ģipša fabrika, Ostas skati, Andrejosta (jahtklubs iepretim prāmju terminālim) un Bastejkalns. Pirmskolas vecuma bērniem pakalpojums -  bez maksas.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Vivita

Ideja par izbraucienu ar kuģīti pa kanālu nāca negaidot kādā darba dienas vidū, kad kopā ar kolēģēm nolēmām pusdienlaiku izmantot lietderīgi un apskatīt Rīgu no nedaudz cita skatu punkta.
Lai arī cik bieži ir iets pāri Operas tiltiņam, caur Stockman pazemes eju, vai būts Autoostā, nekad nebija bijusi iespēja to apskatīt no nedaudz cita skatu punkta - kanāla.
Rīga iegūst pavisam citu noskaņu, nedaudz mistiska, ar savu noslēpumaino valdzinājumu. Tā vienā brīdī var būt baisa un tumša, bet nākamajā jau gaiša un saulaina.
Stundas brauciens ar kuģīti radīja jaunus iespaidus un emocijas! Nenožēloju pusdienlaika izmantoto laiku šim braucienam, noteikti iesaku!

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.