Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

JAUNPILS PILS

Vienā no pils senākajām daļām - bruņinieku ēdamzālē, zem velvju griestiem ir iekārtots Jaunpils pils viduslaiku krogs, kur sveču gaismā un senās mūzikas skaņās pils viesiem ir iespējams mieloties ar gardām ēdienu riktēm.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Jaunpils pils ir viena no retajām pilīm, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu, Jaunpils pils celta 1301. gadā kā Livonijas ordeņa cietoksnis. Jaunpili 20. gadsimta sākumā varēja uzskatīt par dzirnavu mazo “karaļvalsti”, jo līdzās ūdensdzirnavām darbojās arī vēja dzirnavas. Līdz mūsdienām Jaunpils ūdensdzirnavas ir unikāls saglabājies industriālā mantojuma paraugs un apliecinājums izcilai namdaru un inženieru sadarbībai. Mūsdienās dzirnavas ir atvērts tūrisma objekts, kurā var iepazīties ar dzirnavu darbību un graudu pārstrādes procesu. Pie Jaunpils pastāv arī romantiska taciņa gar upes malu, kas aizved uz mīlestības akmeni. Piedāvājumā no Jaunpils ir iespējams saorganizēt plašu pakalpojumu klāstu, sākot no korporatīvajiem pasākumiem un beidzot ar individuālajām svinībām un notikumiem. Mūsdienās pilī, kuru no trim pusēm apņem ūdens, rit visa Jaunpils sabiedriskā dzīve. Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons tūristiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem varēsiet kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni. It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī. Jūsu izklaidēm iespējams arī piedalīties viduslaiku spēlēs; veiksmes naudiņas kalšanā; iznomāt laivu, neisteidzīgām braucienam pa upi, gar jaunpils pili; kā arī pieejama dažādu velosipēdu noma. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!