Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Jahta ''Freedom''

Dodieties braucienā ar „Freedom“ – leģendāru zviedru klasisko buru jahtu, kas ir viena no pasaulē slavenākajām un vienīgā 30 pēdu OCEAN klases jahta. Ļaujies brīvībai un vējam ar jahtu "Freedom"!
Izkārtojums
Jahta "Freedom" ir buru jahta un tā ir viena no pasaulē slavenākajām jahtām. "Freedom" ir 30 pēdu liela OCEAN klases jahta. Kopā ar jahta "Freedom" Tu vari piedzīvot un nodrošināt romantisku vasaras vakaru jūrā savam mīļotajam cilvēkam, vai norīkot kādu svinīgu ballīti, piemēram, vecmeitu ballīte uz jahtas. Brauciena laikā pie stūres stāvēs pieredzējis kapteinis. Jahta "Freedom" ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai jūsu brauciens būtu ērts un komfortabls – plašs klājs, galds ārpusē un iekšpusē, kur ērti apsēsties 4-6 personām, izlietne, gāzes plīts un labierīcības.
Ļaujies brīvībai un izbaudi jūras vēju matos, kamēr malko glāzi šampanieša uz jahtas "Freedom"!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!