Skolotāju diena

Piesakies neaizmirstamam braucienam ar Formulu 3!

Atceroties pagājušā gada Skolotāju Dienas Adrenalīna pasākumu Biķernieku trasē - šogad DāvanuServiss.lv ir iecerējis iepriecināt klientus, dodot viņiem iespēju izbaudīt neprātīgu braucienu ar pieredzējušu pilotu Formulā 3! Atliek cerēt, ka arī šogad laikapstākļi un cilvēku jautrais noskaņojums šo pasākumu padarīs neaizmirstamu un jau šo sestdien – 20.jūlijā, viņi varēs izbaudīt neaizmirstamo braucienu.

2012.gada oktobrī skolēni kopā ar DāvanuServiss.lv šādu iespēju pasniedza saviem mācībspēkiem Skolotāju dienā, piesakot savu mīļāko skolotāju konkursam ''Skolotāju dienas adrenalīns". Konkursa rezultātā 15 mīlētākie skolotāji no dažādām Latvijas pilsētām Biķernieku trasē devās braucienā ar F3 klases formulu.

Saņemot audzēkņu dāvāto iespēju doties braucienā ar sacīkšu formulu pasniedzēji, pauda sajūsmu un gandarījumu. Pagājušogad, visi kā viens, pēc adrenalīna pilnā brauciena, atzina, ka šī, iespējams, ir unikāla reize, kad ir izbaudīt braucienu ar formulu un no tā gūt pozitīvas izjūtas. Skolotāji pēc brauciena arī atzina, ka, neraugoties uz to, ka skolēni ir viņu pieteikuši šādam izaicinājumam, viņi mīl savus esošos un bijušos skolēnus un kolēģus vēl vairāk un izsaka viņiem pateicību par unikālo skolotāju dienas sveicienu.

Gaidam Jūs visus arī šogad 20. jūlijā pavadīt adrenalīna pilnu un aizraujošu dienu Biķernieku trasē un izmēģināt neprātīgu braucienu ar F3 klases formulu vai atbalstīt draugus, kuri ir nolēmuši šo izpriecu pamēģināt šogad!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.