Rezervācijas noteikumi

Vai vēl neesi paspējis pieteikties braucienam ar Ferrari un Lamborghini? Dari to tagad un esi pirmais, kas savalda šo brīnišķo mašīnu! Ieinteresēja, bet Tev nav dāvanu kartes? Nāc un iegādājies to jau TAGAD!

Braucienu laiki:

16.06.2018 10:00-20:00 Braucieni ar Lamborghini Rīgas ielās;

17.06.2018 10:00-20:00 Braucieni ar Lamborghini Rīgas ielās;

21.07.2018 10:00-18:00 Braucieni ar Ferrari, Lamborghini un Formula 3

Nenokavē! Veic sava brauciena laika rezervāciju savlaicīgi! Vietu skaits ierobežots!

Veikt rezervāciju!

 

Rezervēšanas un brauciena noteikumi:

1. Lai pieteiktos braucienam ar Ferrari vai Lamborghini, Jums jābūt derīgai Dāvanu serviss dāvanu kartei, kā arī  B kategorijas autovadītāja apliecībai, ar vismaz divu gadu auto vadīšanas stāžu. Veiciet rezervāciju savlaicīgi, lai iegūtu vietu vēlamajā datumā. Braucieni notiek iepriekš izsludinātos datumos un laikos.

2. Rezervāciju ir iespējams veikt mājaslapā www.superdrive.lv vai sazinoties ar Dāvanu serviss administrāciju darba dienās no 10:00 - 18:00 pa tālr. +371 26699899 vai e-pastu [email protected]. Lai veiktu rezervāciju, Jums jāzina savas dāvanu kartes rezervēšanas kods.

3. Pieteikšanās braucieniem tiek izsludināta ar 1. martu, kopš tā laika ir iespējams pieteikties pirmajiem izsludinātajiem braucieniem. Dāvanu karte ir jāizmanto līdz norādītajam derīguma termiņam Superauto braucienu sezonas ietvaros.

4. Kad rezervācija ir veikta, to drīkst mainīt ne vēlāk kā 1-2 nedēļas pirms brauciena noliktā laika. Neierašanās gadījumā Jūsu dāvanu karte/-es, kas tika pieteiktas braucienam, tiks uzskatītas par izmantotām. Neierašanās gadījumā dāvanu karšu summa netiek kompensēta.

5. Uz aktivitātes vietu ir jāierodas 15 minūtes pirms noliktā brauciena laika, ņemot līdzi Dāvanu serviss dāvanu karti un derīgu autovadītāja B kategorijas apliecību.

6. Brauciens notiek pa īpaši izstrādātu maršrutu, lai klientam dotu iespēju pilnvērtīgi izmēģināt pakalpojumu. Brauciena laikā ir jāievēro instruktora norādījumu, kā arī ceļu satiksmes drošības noteikumi.

7. Klients nes pilnu atbildību par jebkuriem Dāvanu serviss radītiem zaudējumiem, kas radušies klientam tīši neievērojot ceļu satiksmes drošības noteikumus vai instruktora norādījumus. Pirms brauciena klientam jāparaksta "Transportlīdzekļa vadītāja saistību un garantiju apliecinājums". Apdrošināšana sedz nodarītos zaudējumus tikai tādā gadījumā, ja Jums ir derīga autovadītāja apliecība ar vismaz divu gadu auto vadīšanas stāžu! PILNOS NOTEIKUMUS LASIET ŠEIT.

8. Pēkot vairākas dāvanu kartes, teorijas un braukšanas laiki summējas. Piemēram, pērkot 2 dāvanu kartes katru par 59.99 EUR - 10 minūšu instrukcija (atļauts iepazīt mašīnu, uzņemt foto, video), 20 minūšu brauciens maršrutā.

9. Pakalpojums Jums netiks sniegts, ja būsiet lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas, kā arī gadījumā, ja nevarēsiet uzrādīt derīgu autovadītāja apliecību.

10. Braucienu sākumpunkts ir t/c Spice stāvlaukums. Ņemot līdzi dāvanu karti, klientam jādodas uz t/c Spice, Lielirbes iela 29, uz Dāvanu serviss telti, kas novietota pie t/c Spice C izejas, 15 minūtes pirms rezervētā laika.

11. Ferrari un Lamborghini braucieni notiek instruktora pavadībā.

Ja Jums ir radušies papildu jautājumi vai neskaidrības, kontaktējieties ar "Dāvanu serviss" administrāciju biroja darba laikā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.