Dāvanu komplekts „Atklāj Baltijas valstis“

Latvija, Lietuva un Igaunija ir mazas un skaistas valstis, kurās dzīvo daudz talantīgu cilvēku! Tomēr Baltijas valstis nekad īsti nav bijušas iekļautas Eiropas gardēžu ceļojumu galamērķu sarakstā. Visticamāk Jūs pat īsti nebūsiet dzirdējuši par Baltijas virtuvi un kas tā īsti ir. Jūs jautāsiet, ko šeit varat atrast? Mums ir atbilde - kvalitatīvus eko produktus, prasmīgas šefpavāru rokas, milzīgu radošo potenciālu un vēlmi pārsteigt pasauli ar izsmalcinātu Baltijas garšu! Dāvanu komplekts "Atklāj Baltijas valstis" un grāmata "99 Places of Taste in the Baltics" aizvedīs Jūs neaizmirstamā ceļojumā pa Baltijas valstīm.

Šis īpašais piedāvājums iekļauj dāvanu komplektu un grāmatu dāvanā. Dāvanu komplektā atradīsiet 7 dažādus viesnīcu piedāvājumus no 3 Baltijas valstīm, savukārt grāmata "99 places of taste in the Baltics" palīdzēs Jums izvēlēties labāko vakariņu galamērķi.

Šo komplektu iespējams iegādāties Dāvanu Serviss veikalos t/c Rīga Plaza un t/k Spice. Vairāk informācijas jautā klientu konsultantam!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.