Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Biķernieku Kartinga halle

Biķernieku Kartinga halle ir visvecākā, kā arī, neapšaubāmi, vispazīstamākā kartinga halle Rīgā. Kartinga braucieni pieejami gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Biķernieku Kartinga halle" ir visvecākā un viena no labāk zināmākajām kartinga hallēm Latvijā. 2020.gada nogalē kartinga halle atsāka savu darbību pēc trases atjaunošanas un uzlabošanas, un jaunu kartingu ieviešanas. Kopā ar pārmaiņā kartinga ieguve jaunu vārdu, tagad jau zināmo "Biķernieku Kartinga halle" Kartinga halle atrodas Mežciemā, tieši blakus Biķernieku trasei, kas ir Latvijā zināmākais autosporta komplekss.
Nav nozīmes vai ar kartingu brauksi pirmo reizi mūžā vai simto, iekštelpu kartings ir aizraujoša pieredze ik vienam – gan maziem, gan lieliem. Biķernieku kartinga halle ir 2400 m2 plaša iekštelpu kartinga trase, kas atrodas tieši pie vēsturiskās “Biķernieku kompleksās sporta bāzes” darbojas visu gadu. Kartingi spēj attīstīt ātrumu līdz pat 60 km/h ! Kartinga braucieni ir pieejami gan bērniem, gan pieaugušajiem, pieejami bērnu un pieaugušo kartingi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!