Atpūtas vieta BUKI

"BUKI" ir jauka, klusa vieta atpūtai netālu no Ventspils, kur iespējams baudīt Latvijas lauku mieru. Atpūtas vietas teritorija ir labiekārtota un tajā ir iespējama makšķerēšana piemājas dīķī, sporta aktivitātes kā volejbols un basketbols, kā arī teritorijā ir atrakcijas bērniem kā batuts un šūpoles, kā arī Mini zoo ar daudz dažādiem faunas pārstāvjiem.
Izkārtojums

Atpūtas vieta "Buki" savu darbību sāka 2009.gadā. "Buki" atrodas klusā vietā netālu no Ventspils, kur iespējams baudīt Latvijas lauku mieru. Atpūtas vieta „Buki” atrodas Ventspils rajonā, Vārves pagastā, Baltijas jūras piekrastes aizsargjoslā.
Atpūtas vieta nodrošina labiekārtotu teritoriju, kurā iespējama makšķerēšana piemājas dīķi, sporta aktivitātēm ir atrodami volejbola un basketbola laukumi, kā arī teritorijā ir atrakcijas bērniem kā batuts un šūpoles. "Buki" teritorijā lauku mieru baudīšanai ir viņu sirdsmīļais Mini Zoo, kurā būs iespējams redzēt un samīļot dažādu dzīvnieku sugas. Mini Zoo "Buki" ir viens no Ventspils novada mini zoodārziem, kur ģimenes ar bērniem var aplūkot Latvijas lauku sētām raksturīgus dzīvniekus. Zoo apmeklējuma laikā varēsiet sadzirdēt pērļu vistas, dziedošu ēzeli Janci, redzēt krāšņo pāva asti, izbaudīt alpakas vilnas mīkstumu, satikt aci pret aci vien-kupra kamieli un daudz ko citu.
"Buki" garantē, ka atpūtas vietas un mini Zoo apmeklējuma laikā Jūs gūsiet ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī relaksāciju un dabisku prieku.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!