Gatavojies aizraujošai vasarai!

Gatavojies aizraujošai vasarai!

Labi atceriess garlaicīgo vasaru pagājušajā gadā, kad augusta beigās pārdzīvoji, ka nekas interesants, vēl nav noticis?!? Vēlies, lai šī vasara atšķirtos?
Mēs sakām: "Nost ar garlaicību šajā vasarā!" un aicinām Tevi aizraujošu vasaru!

Kāda ir aizraujošajā vasarā? Interesanta, jautra, izklaidējoša, traka, neaizmirstama, piedzīvojumiem pilna, dzīvespriecīga, pārdroša, garšīga, ar jaunām garšām!

Ieteikumi Tavai aizraujošajai vasarai!

  • Jauni izaicinājumi!

Kapēc pavadīt kārtējo vasaru garlaicīgi – pastaigājoties parkā, zvilnot pludmalē vai skatoties televizoru? Šovasar Tev ir jāizdara tas, ko vēl nekad nēesi darījis!

 

 

  • Pārvari bailes!
Tev vienmēr bijis bail no augstuma? Nepatīk ūdens vai jūties neerti slēgtās telpās? Šovasar uzvari visas savas bailes un lai priecīgā un jautrā sajūta ir pārāka par bailēm!
 
 
 
  • Izaicini savus draugus! 

Izklaidēties ar foršu kompāniju – vēl vairāk jautrības! Met

 izaicinājumu draugiem – uzaicini uz aizraujošu izklaidi un sajūtiet adrenalīna pilnas emocijas!

 

 

Tava aizraujošā piedzīvojumu vasara sākas tagad:

  • Debesīs!

Piedzīvojumu dāvanas debesīs – izvēlies kādu no gaisa balona lidojumiem, aizraujošu lēcienu ar izpletni vai lido lidmašīnā un apskati Rīgu un skaisto dabu no augšas! Pārvari bailes un vēro satraucošas ainavas!

  • Ūdenī!

Sērfo jūrā, upē vai ezerā – un izjūti adrenalīnu sevī! Ekstremālu sajūtu cienītājiem – nirsti vai brauc ar ūdens motociklu, mierīgāku sajūtu cienītājiem – apskati Rīgu braucot pa kanālu ar kuģīti vai izklaidējies ar ģimeni akvaparkā!

  • Uz zemes!

Elpu aizraujošas izklaides uz zemes! Neaizmirstams drifta brauciens ar pieredzējušu čempionu, šaušanas ar arbaleta bultām mērķī – jaunām sajūtām! Mierīgāka rakstura cilvēkiem piedāvājam izklaides braucienu ar kartingu! Neaizmirsti draugu lokā jautrāk!

Neaizmirsti par drošību!

Ja vēlaties atpūsties pie dabas – savā ceļojuma somā noteikti paņemiet līdzi pašu nepieciešamāko. Zemāk ir saraksts, lai mežonīgais vasaras izklaides ceļojums patiešām izdotos:

Laba kompānija
Kamera
Ērts apģerbs
Sporta apavi
Cepure
Piknika groziņš
Ūdens
Aerosols pret odiem
Saulesbrilles
Sauļošanās krēms
Peldkostīms
Dvielis

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.